Wracają stacjonarne Targi Mamaville. Organizatorzy zapraszają wszystkie mamy

2022-03-07 10:15

Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na 5 edycji Targów w sezonie Wiosna 2022! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku!

Targi Mamaville
Autor: materiały prasowe

Macierzyństwo to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia. To miejsce, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.

Celem organizatorów targów jest skupianie marek kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci z branż takich jak: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Na Targach Mamaville oprócz zrobienia zakupów, skorzystać można również z atrakcji i zajęć dla dzieci oraz wykładów dla rodziców.

Więcej na: www.targi.mamaville.pl

Zapraszamy na Targi Mamaville Wiosna 2022 do 5 polskich miast:

 Dni i godziny: Targi Mamaville z reguły odbywają się w niedzielę, w godzinach 10-17, wyjątek stanowi Gdańsk zapraszamy w sobotę 14 maja, w godzinach 9-21.

Patronem medialnym targów jest serwis mjamama24.pl

Targi Mamaville 2
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza