Nawet synek zauważył, że ludzie się na nich gapią. Wszystko z powodu wyglądu matki

2023-02-20 16:11

Wychodząc ze swoim synkiem na miasto, przyciąga spojrzenia innych ludzi. Wszystko za sprawą bardzo młodego wyglądu i niskiego wzrostu. Obce osoby myślą, że nastolatka wyszła ze swoim młodszym braciszkiem. Jej synek dostrzega te oceniające spojrzenia.

Młoda mama z synkiem
Autor: TikTok/@shaes_6293 Wygląda jak starsza siostra, a nie mama. Nawet jej synek zauważył, że ludzie się na nich gapią

Będąc młodą mamą, trudno opędzić się przed oceniającymi spojrzeniami. Ludzie od razu zaczynają się dziwić, a niekiedy uznają, że to nie może być jej dziecko, ale po prostu młodszy brat.

Shae prowadzi konto na TikToku @shaes_6293, gdzie wcale nie ukrywa, że została mamą, gdy miała 17 lat. W tym roku skończyła 21. Na jednym ze swoich nagrań podzieliła się, że zdaje sobie sprawę ze wszystkich spojrzeń ludzi, gdy wychodzi ze swoim synkiem na miasto. Co więcej, jej obecnie 3-letni synek też to dostrzega. To, co wówczas robi, zawstydza wielu przechodniów.

Zobacz także: "Los cię nie ukarze za narzekanie" i 9 innych rzeczy, które każda młoda mama chciałaby usłyszeć

Myślisz, że to bunt trzylatka? Tak maluch prosi o okazanie mu miłości

Oceniające spojrzenia

Shae wygląda jak nastolatka. Ludziom trudno uwierzyć, że w zeszłym roku skończyła 20 lat, bo według wielu wygląda na 12. Sama wychowuje synka, który też dostrzega te wszystkie spojrzenia obcych ludzi na ulicy.  

Na jednym z nagrań kobieta pokazała, jak wygląda, gdy wchodząc do sklepu, zdaje sobie sprawę, że ludzie się na nią gapią. Wszystko przez to, że nie wygląda na swoje lata, ma tatuaże i dziecko u boku, które mówi do niej „mamo”.

Postawa Shae pokazuje, że jest pewna siebie i wcale nie przejmuje się tymi spojrzeniami innych osób. Pod postem przyznała, co jej synek robi, gdy zauważa, że ludzie się na nich gapią.

„Noah wprost zapytał ludzi, dlaczego się na nas gapią” – napisała.

Tak wygląda ze swoim synkiem

Shae nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Synek jest dla niej najważniejszy. Choć przyznaje, że nawet jej mama wciąż powtarza, żeby lepiej się odżywiała. Chcąc pokazać swój wygląd w porównaniu do postury synka, nagrała zabawny film.

Pokazała, jak wygląda ze swoim 3-latkiem i rzeczywiście trudno się dziwić, że ludzie biorą ich za rodzeństwo. Pod postem poprosiła Internautów, żeby nie pytali o strój chłopca, bo sam sobie go wybrał. Trzeba przyznać, że i jemu nie brakuje charyzmy.

Czytaj także: Czego nie mówić młodej mamie?

Jak naprawdę wygląda ciało po ciąży? TikTokerka pokazuje brzuch i nie owija w bawełnę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza