Z Mamą na Bulwarach! Weekend atrakcji na Dzień Mamy

2019-05-21 14:12

Na Bulwarach Wiślanych w sobotę i niedzielę 25 i 26 maja odbędzie się cykl wydarzeń na Dzień Mamy. Organizatorzy przygotowali atrakcje zarówno dla mam, jak i dla dzieci.

Z Mamą na Bulwarach
Autor: materiały prasowe

Zarówno 25 jak i 26 maja 2019 (sobota-niedziela) od godz. 12 do 17 najmłodszymi spacerowiczami zaopiekują się animatorzy Parku Rozrywki Julinek. Na dzieciaki czekać będą kolorowanki, gry i zabawy planszowe oraz zajęcia sportowe. Animatorzy zapraszają na tarasy przy pawilonie Bella Italia.

Na bulwarach zagości również Teatr Capitol.

Atrakcje dla dzieci

W sobotę od 12 do 15 przy scenie odbędą się animacje teatralne dla najmłodszych.

W niedzielę również od 12 do 15 przy scenie zaplanowane są  warsztaty teatralne, które prowadzi Igor Obłoza, aktor teatru Capitol. Będą to interaktywne warsztaty teatralne z "Rzepką" w tle. Najmłodsi przez zabawę zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami aktorskimi dzięki którym dowiedzą się z czym musi się zmierzyć aktor oraz jakie umiejętności musi posiadać aby przygotować spektakl teatralny.

Zajęcia dla mam

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę od 10 do 15 odbywać sie będą zajęcia dla mam w ramach projektu MAMA GO CAMP.

W sobotę w godzinach 10.00 - 11.00 odbędą się warsztaty fitness dla mam z Kasią Bigos.

Po nich od 11.00 do 12.00 trwać będą konsultacje z Kasią Bigos i dietetykiem Andrzejem Bogdałem. Aż do 15:00 organizatorzy warsztatów MAMA GO CAMP będą opowiadać o swoim przedsięwzięciu.

 W niedzielę od 10.00 do 15.00 trwać będzie spotkanie z ekspertami i organizatorami warsztatów MAMA GO CAMP. O 11.00 rozpoczną się warsztaty ze stylistką.

Na czym polega program MAMA GO CAMP?

Program MAMA GO CAMP obejmuje zajęcia wzmacniające, korekcyjne, powrót do budowania solidnych fundamentów po ciąży, stretching i jogę z ćwiczeniami oddechowymi.

Trenerzy dbają również o zgrabne nogi i pośladki. Pokazują jak mądrze trenować brzuch po ciąży bez katowana się brzuszkami. Uczą jak zatroszczyć się o kręgosłup, a także przynieść ulgę zmęczonym plecom. A także jak znaleźć momenty na wyciszenie i spojrzenie w głąb siebie.

Podczas zajęć nie brakuje nowości i warsztatów związanych ze specyfiką powrotu do formy po ciąży i pojawiającymi się problemami.

Trenerzy uczą jak stać i chodzić, a nawet podnosić dziecko, by nie zaszkodzić plecom i nie doprowadzić do niezdrowych kompensacji w ciele. Dają proste sposoby na zdrowe gotowanie i udowodnią, że nie trzeba być na diecie, by chudnąć.

Organizatorzy oferują również spotkania ze stylistką i wizażystką, w trakcie których zostaje przeprowadzona analiza kolorystyczna urody i typ figury. W oparciu o to, profesjonaliści podpowiadają, jak się ubierać i malować, by podkreślić atuty.

 Zespół:

  • Kasia Bigos, trenerka i mama - Ona wie, czego potrzebuje młoda mama i jej ciało. Plan treningowy opracowany specjalnie dla nas przez jedną z najlepszych instruktorek fitness w Polsce, Kobietę Roku Glamour 2018
  • Andrzej Bogdał, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia z zakresu dietoterapii, problemów otyłości, wpływu odżywiania na pracę mózgu, a także żywienia sportowców. Miłośnik biegów górskich.
  • Izabela Jakubczyk,  stylistka i doradca wizerunkowy. Jak słyszy, że liczy się tylko wnętrze, to mówi „guzik prawda”. Wierzy w siłę ubrania. Uświadamia, że to wcale nie błahostka. Namawia do stylu i ładnego życia. Poza tym szczęśliwa żona i mama.

 

Mama Go Camp
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza