Zabawa z tragicznym finałem. Dzieci udusiły się w skrzyni na zabawki

2023-09-07 14:21

Nawet najbardziej ostrożny rodzic nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Do wielkiej tragedii doszło w domu rodziny z Jacksonville. 4-letnie bliźnięta wyszły w nocy z łóżek, aby bawić się w drewnianej skrzyni z zabawkami. Zmarły z powodu braku tlenu, gdy ciężkie wieko zablokowało dostęp powietrza.

Aurora i Kellan
Autor: screen fb @Sadie Myers Zabawa z tragicznym finałem. Dzieci udusiły się w skrzyni na zabawki

Do tragedii doszło w nocy, gdy wszyscy domownicy spali w swoich łóżkach.Ojciec czwórki dzieci, w tym 4-letnich bliźniąt, jak każdego wieczoru, położył młodsze dzieci do łóżek. Prawdopodobnie wieko skrzyni opadło lub zostało przez bliźnięta celowo opuszczone, blokując całkowicie dostęp tlenu. Dzieci zmarły w czasie snu, przytulone do siebie między pluszakami.

"Niewiele osób zna ból utraty dwójki dzieci jednocześnie i to utraty ich w sposób tak bez sensowny, ale muszę wierzyć, że coś w tym wszechświecie wybrało je - może po to, by uchronić przed jakąś przyszłą tragedią, a może dlatego, że ich dusze były zbyt idealne na ten świat..." - napisała zrozpaczona matka 4-letnich maluchów.

Postanowiły spać tej nocy w skrzyni

Jak opisuje to dramatyczne wydarzenie matka dzieci, był już wieczór, 4-letnie bliźniaki usypiały w swoim pokoju. Ojciec dzieci oraz dwóch starszych synów zajmowało się swoimi sprawami. Późnym wieczorem do domu wróciła jego żona. Zajrzała do bliźniaków, które spały i sama również udała się na spoczynek. Prawdopodobnie nad ranem lub w nocy, maluchy obudziły się i postanowiły przenieść się z łóżek do wielkiej drewnianej skrzyni z zabawkami. Część pluszaków wyrzuciły na podłogę, a część użyły jako poduszek.

Kiedy rano rodzice weszli do ich pokoju i zobaczyli puste łóżka, zaczęli poszukiwania. W panice biegali po domu i ogrodzie, aż wreszcie jeden ze starszych synów krzyknął, że znalazł dzieci śpiące w skrzyni.

Czytaj również: "Te ślady powstały w ciągu 2-3 sekund". Ratowniczka ostrzega przed popularną zabawką

Masz te przedmioty w domu? Uważaj - mogą być śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci

Jakie są objawy ciąży bliźniaczej?

Wyrzućcie takie skrzynie z domów

"W ciągu kilku sekund wiedziałam, że coś jest nie tak, ale też szybko zdałam sobie sprawę, że już jest za późno... To nie ma dla mnie sensu i nigdy nie będzie..." - napisała mama dzieci w poście. A przy okazji przestrzega rodziców, aby usunęli podobne skrzynie, jeśli mają je w domu. Jak wspomina, nie zdawała sobie sprawy, że tego rodzaju skrzynia nie tylko tłumi jakikolwiek hałas, ale blokuje również całkowicie dostęp powietrza.

Rodzice dzieci próbują pogodzić się z tym co się wydarzyło, jednocześnie muszą zaopiekować się starszymi chłopcami. Jak czytamy w poście kobiety, cała rodzina trafiła na terapię rodzinną, szczególna troską otoczono dwójkę starszych dzieci, które bardzo przeżywają śmierć rodzeństwa i są kompletnie załamane tą tragedią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza