Żebrowska wrzuciła kolejne zdjęcie karmienia piersią. Zborowska komentuje: "Trochę prywatności"

2023-03-27 10:17

Ola Żebrowska i Zofia Zborowska to jedne z najpopularniejszych na Instagramie znanych mam. Obydwie publikują szczere i dosadne treści w swoich mediach społecznościowych, czym zyskały sobie rzesze fanów. Narażone są jednak także na hejt. Właśnie do niego odniosła się aktorka pod zdjęciem żony Michała Żebrowskiego.

Zofia Zborowska skomentowała zdjęcie karmienia Oli Żebrowskiej.
Autor: Instagram/ @olazebrowska / @zborowskazofia Zofia Zborowska skomentowała zdjęcie karmienia Oli Żebrowskiej.

Znające się z licznych eventów i współprac gwiazdy często komentują swoje posty w mediach społecznościowych. Zdarza się też, że bronią się wzajemnie przed atakami hejterów. Taka komitywa jest tym częstsza, gdy chodzi o znane mamy. 

Po jakimś czasie przerwy w publikowaniu treści na Instagramie Żebrowska wraca w typowym dla siebie stylu. Niedawno pisałyśmy o aferze wokół komentarza jednej z internautek, która oskarżyła żonę znanego aktora, że ma "4 dzieci i sam seks w głowie". Teraz opublikowała intymne, choć całkowicie odlukrowane zdjęcie karmienia piersią. Post skomentowała Zofia Zborowska, która odniosła się do słynnego już komentarza hejterki. 

Przeczytaj też: Żebrowska tłumaczy się ze zdjęć na toalecie. "Niestety, zdarza się nawet najlepszym"

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Sprawdź też: Żebrowska zdradza, dlaczego nie ochrzci młodszych dzieci. "Wręcz się go wstydzimy"

Za zdjęciu Żebrowska jest w samym biustonoszu, ma nieco skrzywiony grymas twarzy, córeczkę trzyma jedną ręką, a drugą opiera za głową odsłaniając pachę. 

Przynajmniej pacha ogolona

- podpisała zdjęcie gwiazda Instagrama. 

Zdjęcie postanowiła skomentować Zofia Zborowska, która także słynie z tego, że nie unika trudnych tematów i nieco kontrowersyjnych treści dotyczących macierzyństwa. Jej słowa bardzo rozbawiły internautów. Komentarz zyskał niemal 6 tys. polubień.

- Pani Olu, nie rozumiem po co takie zdjęcia z pachą ogoloną. Trochę prywatności. Doprawdy. I do tego zmusza pani biednego pana Michała do robienia takich zdjęć. To taki dobry człowiek i lekarz. A pani to..No sama nie wiem. Doprawdy. Pozdrawiam. Oczywiście to nie był hejt. Tylko moja opinia - napisała ironicznie Zborowska.

Przypomnijmy: z okazji Dnia Mężczyzn, Żebrowska pokazała swojego nagiego męża, życząc panom "Równości!". Aktor miał na fotografii sutki zasłonięte emotikonkami kwiatków, a oprócz tego "ubrany" był jedynie w palec żony, zasłaniający intymne miejsca. Pewna internautka w długim wywodzie napisała jej między innymi, że Żebrowska "nie zasługuje na takiego męża", skrytykowała też fakt posiadania czwórki dzieci i "samego seksu w głowie". 

Fanki profilu Żebrowskiej momentalnie podłapały cięty żart Zborowskiej i dodały od siebie:

- Jak się ma dziecko to powinny się zmienić priorytety i pacha wyłącznie włochata z długością włosów proporcjonalną do ilości dni, które minęły od porodu. Potem jak się dziecko wyprowadza to można uciąć warkocza i wręczyć mu jako talizman na szczęście - napisała jedna z obserwatorek profilu.

- Jeszcze ta noga taka prowokacyjnie długa. Nie wiem, to nie przystoi komuś, kto pełni funkcje żony wielkiego człowieka - dodała inna internautka. 

- A pachnie? Bo przecież musimy się do czegoś przy***** - napisała zawadiacko inna.

Co wy, co sądzicie o takich fotkach karmienia piersią?

Przeczytaj też: Żebrowska pokazała, jak wygląda dom przy czwórce dzieci. Fanka: "Musisz się Olu zebrać"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza