Żona Michała Wiśniewskiego opowiada o szóstej ciąży: "dobrze nie jest". Co się dzieje z jej zdrowiem?

2022-10-11 12:12

Pola i Michał Wiśniewscy niespełna tydzień temu poinformowali o tym, że spodziewają się swojego drugiego, wspólnego dziecka. "Oops! We Did It Again” - pisali wtedy za pośrednictwem Instagrama Poli. Po kilku dniach żona piosenkarza odniosła się do swojego stanu pisząc - "miało być tak pięknie".

Pola i Michał Wiśniewscy
Autor: Instagram/ @wisniewska_pola Pola i Michał Wiśniewscy oczekują swojego drugiego dziecka.

Pola Wiśniewska urodziła do tej pory piątkę dzieci. Z Michałem Wiśniewskim ma półtorarocznego synka - Falco Amedeusza. Z poprzednich związków ma czwórkę starszych dzieci. Jej pierworodna córka Julia skończyła już 19 lat. Pola urodziła ją mając lat 18. 

Okazuje się, że ciąża bywa nieprzewidywalna, nawet z tak ogromnym doświadczeniem w roli mamy. Ostatnio żona piosenkarza zdradziła, że nie czuje się dobrze w kolejnej ciąży. 

Dowiedz się: Jak długo trwają mdłości ciążowe, do kiedy występują i jakie są ich dobre strony?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Sprawdź: Co i jak jeść, by złagodzić nudności ciążowe?

Ciążowe dolegliwości Poli Wiśniewskiej

Jak czuje się Pola Wiśniewska w swojej szóstej ciąży? Okazuje się, że 36-latka tym razem źle znosi odmienny stan. Na swoje media społecznościowe wrzuciła zdjęcia synka, pod którym żaliła się fanom:

Szczerze? Miało być pięknie a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech to jakby mi lepiej.

Na podobne dolegliwości, mimo iż w poprzednich ciążach nie występowały, skarży się pod postem Poli wiele internautek:

  • No tak... średnie to pocieszenie, ale pierwszą ciążę z synem przechodziłam tak jakbym w niej nie była, na prawdę zero dolegliwości "typowo" ciążowych, no a z ciążą z córką mam wrażenie, że musiałam za to "zapłacić". (...)
  • Pani Polu bardzo pani współczuję. Skądś to znam ..Z ostatnim synem (ma 20 lat ) do połowy ciąży haftowałam dalej jak widziałam szczególnie uczulona byłam na mydło zapachowe i wszystkie perfumy i kremy zapachowe .tylko woda do mycia ..masakra ..życzę Pani z całego ..żeby dolegliwości jak najprędzej się skończyły pozdrawiam serdecznie.

Fanki: "ciąża jednak jest chorobą"

Ciążowe dolegliwości potrafią zaskoczyć mamy z doświadczeniem, które z poprzednimi dziećmi ich nie miały. Część kobiet jednak w każdej ciąży cierpi na wymioty i złe samopoczucie.

  • Cały czas powtarzam, że ciąża choć jest pięknym czasem, to jednak jest chorobą. Tyle różnych dolegliwości a lekarstwa brak. Życzę powodzenia i wytrwałości
  • Oj tak łatwo nie jest. To nie tak jak w reklamach super samopoczucie hehe ja w obydwu ciążach do końca 6 miesiąca wymiotowałam i miałam mdłości także życzę dużo siły.

Przeczytaj: Wymioty w ciąży dają ci się we znaki? Oto proste zasady, które pozwolą ci ich uniknąć

Wielka patchworkowa rodzina Wiśniewskich

Pola i Michał Wiśniewscy w sumie mają dziewięcioro dzieci.

Lider Ich Troje poza synem Falco Amadeusem ze swojego aktualnego związku, ma syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę z wokalistką - Mandaryną (Martą Wiśniewską). Ma także dwie młodsze córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę z Anną Świątczak.

Również Pola ma kilkoro dzieci z poprzednich związków. Żona wokalisty jest mamą czwórki starszych dzieci - Julii, Adama, Poli i Piotra.

Nie wiadomo jeszcze jakiej płci będzie drugie, wspólne dziecko Wiśniewskich. Para opisała swoje zdjęcie z informacją o ciąży hashtagiem #Cloe, więc możemy przypuszczać, że oczekują dziewczynki.