Przed osobami o tych imionach otworzą się wrota szczęścia w 2024. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich

2024-01-06 10:07

Jak zwiastuje numerologiczna przepowiednia osoby noszące pewne imiona mogą liczyć na to, że rok 2024 przyniesie im sukces i powodzenie. Tym wybrańcom los będzie sprzyjać zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej. Dowiedz się, czy twoje imię znajduje się wśród szczęśliwców.

Przed osobami o tych imionach otworzą się wrota szczęścia w 2024. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich
Autor: Getty images Przed osobami o tych imionach otworzą się wrota szczęścia w 2024. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich

Nowy rok numerologiczny 2024 to wibracja 8, dlatego według przepowiedni numerologicznej osoby, których imię układa się w tę szczęśliwą liczbę, mogą liczyć na wyjątkową pomyślność w tym roku. Czy numerologiczna liczba twojego imienia to 8? Sprawdź to z naszą pomocą!

Przeczytaj: Masz tę cyfrę w roku urodzenia? Jeśli tak, będziesz w przyszłości bogaty

Czy dziecko musi mieć drugie imię?

Jak obliczyć numerologiczną liczbę imienia?

Aby sprawdzić, jaką liczbę według numerologii ma przyporządkowane nasze imię, należy każdą jego literę przyporządkować do wyznaczonej cyfry. Robimy to według poniższego schematu:

  • 1 - a, j, s,
  • 2- b, k, t,
  • 3 - c, l, u,
  • 4 - d, m, v,
  • 5 - e, n, w, 
  • 6 - f, o, x,
  • 7 - g, p, y,
  • 8- h, q, z,
  • 9 - i, r.

Kolejno musisz wszystkie cyfry zsumować. Gdy otrzymasz dwucyfrowy wynik, cyfry musisz znów do siebie dodać. Uwaga jednak na wyjątki. Są nimi tzw. cyfry mistrzowskie, będące powtórzeniami – 11, 22 oraz 33.

Zobaczmy to na przykładzie imienia N-I-K-O-D-E-M. 5+9+2+6+4+5+4= 35 3+5=8

Wbrew pozorom imion o numerologicznej 8 nie jest wcale dużo. Na potrzeby tego artykułu sprawdziłam około 15, nim udało się naleźć powyższy przykład.

Co mówi przepowiednia o imionach z wibracją numerologicznej 8?

Osoby, których numerologiczna liczba imienia wynosi 8 mogą liczyć na wyjątkową szczodrość losu w 2024 roku. W numerologii ósemka jest bowiem symbolem sukcesu, kojarzy się także z bogactwem i równowagą. Zwiastuje także obfitość, zyski materialne i osiągnięcia na płaszczyźnie osobistej. Dwa koła, z których składa się 8, symbolizują zaś powtarzający się cykl życia oraz wskazują na balans między sferą duchową i materialną. Co więc za tym idzie?

W 2024 osoby o imionach z wibracją numerologicznej 8 mogą liczyć na pełnowymiarowe szczęście we wszystkich aspektach swojego życia. Warto jednak podkreślić, że numerologia to tylko drogowskaz, to czy coś dobrego zadzieje się w naszym życiu, w dużej mierze zależy od nas samych. Taka rada zatem na koniec – korzystajcie z okazji, nie bójcie się zmian, wyzwań i wysiłku, podejmujcie różne działania. A nóż niektóre z nich przyniosą życiowy przełom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza