Test ciążowy ONLINE - dowiedz się, czy możesz być w ciąży

2020-07-02 13:00 redakcja
test ciążowy online
Autor: Getty images

Test ciążowy online? Czemu nie! Test ciążowy online pomoże ci sprawdzić, czy masz pierwsze objawy ciąży. Wysoki wynik testu ciążowego online powinien cię skłonić do kupna testu w aptece lub wizyty u lekarza. Rozwiąż przygotowany przez nas test i sprawdź, czy prawdopodobieństwo ciąży w twoim przypadku jest wysokie.

Bardzo blada kreska na teście ciążowym. Posłuchaj, jak odczytać wynik testu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Na czym polega test ciążowy online i czy dzięki niemu naprawdę dowiesz się, czy jesteś w ciąży?

Na czym polega test ciążowy online?

Test ciążowy online jest to testem, w którym każda z trzech odpowiedzi jest punktowana. Dotyczą one samopoczucia, zdrowia i fizjologii. Porusza między innymi takie zagadnienia, jak: współżycie w czasie dni płodnych, zaburzenia miesiączkowania, czy zmiany samopoczucia. 

Pierwsze objawy ciąży – co warto wiedzieć?

Brak okresu, mdłości, senność, wrażliwość na zapachy, wahania nastroju powiększone piersi z ciemniejszymi brodawkami mogą wskazywać na pierwsze objawy ciąży.

Warto jednak pamiętać, że powyższe objawy mogą również sygnalizować choroby, dlatego oprócz wykonania testu ciążowego online warto udać się do lekarza, który potwierdzi lub wykluczy ciążę.

Zobacz:

Jak potwierdzić ciążę?

Nietypowe wczesne objawy ciąży

Dlaczego warto rozwiązać test ciążowy online?

Najbardziej wiarygodny jest oczywiście test ciążowy kupiony w aptece. Dzięki niemu już krótko po zapłodnieniu i w wygodnej formie sprawdzisz, czy spodziewasz się dziecka.

Wiarygodność testów ciążowych oceniana jest na 95-99 proc., a niektóre są tak czułe, że już po kilku dniach od poczęcia, pozwalają wykryć ciążę.

Test ciążowy online można natomiast potraktować jako pierwszy etap sprawdzenia, czy spodziewamy się dziecka, który pozwoli ustalić, czy nasze objawy mogą wskazywać na stan błogosławiony. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE