Bajki na święta dla dzieci - przegląd książkowych nowości 2021

2021-11-18 11:55

Bajki na święta dla dzieci to nie tylko uniwersalny i pożyteczny prezent, ale także sposób na wprowadzenie najmłodszych w atmosferę Bożego Narodzenia. Specjalnie dla Was prześwietlamy nowości książkowe na Święta 2021, szukając pozycji o mądrych i zabawnych treściach. Zobaczcie, jakie perełki udało nam się wyłowić!

Książki o Bożym Narodzeniu i Mikołaju
Autor: Getty images Książki o Bożym Narodzeniu i Mikołaju - nowości 2021

Bajki na święta dla dzieci to nie tylko filmy puszczane w telewizji czy w tablecie, ale przede wszystkim ich wersje papierowe! W okresie przedświątecznym swoje premiery mają różne książki dla dzieci o tematyce świąt Bożego Narodzenia. W tym roku na pewno warto zwrócić uwagę na pierwszą po Harrym Potterze książkę J.K. Rowling "Gwiazdkowy Prosiaczek", nową, świąteczną część Kici Koci i jej młodszego braciszka Nunusia, a także kilka innych pozycji, które w okresie przedświątecznym będziecie czytać z zapartym tchem. 

W naszym zestawieniu znajdziecie same wyjątkowe publikacje. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Polecamy: Bajki świąteczne: top 10 najlepszych bajek na święta

Co kupić dziecku, które wszystko ma?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza