Ciemne spódniczki od 18 do 40 zł. Schludne modele idealne na zakończenie roku

2024-05-29 15:30

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, warto więc już teraz pomyśleć, w czym nasza pociecha wystąpi na uroczystej szkolnej gali. Im wcześniej się za to zabierzemy, tym większy wybór zastaniemy w sklepach i taniej nabędziemy stosowny ciuch. Sprawdziliśmy dla was ceny i modele ciemnych spódniczek idealnych na zakończenie. Jeszcze jest w czym wybierać!

Ciemne spódniczki od 18 do 40 zł. Schludne modele idealne na zakończenie roku
Autor: Getty images Ciemne spódniczki od 18 do 40 zł. Schludne modele idealne na zakończenie roku

Dzieci rosną w zastraszającym tempie, rzadko się więc zdarza, by spódniczka z początku roku szkolnego, pasowała także na jego zakończenie. Na szczęście nie jest to ogromny wydatek i jak się pomyśli o nim nieco wcześniej, można kupić ładną spódnicę w przystępnej cenie. Specjalnie dla was przejrzałyśmy ofertę najpopularniejszych sieciówek w poszukiwaniu spódniczek galowych w dobrych cenach. Oto 5 modeli, które udało nam się wyłapać!

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela = łapówka? #EwelinaPyta

1. Klasyczna szkolna spódnica w dwóch kolorach

Nasz przegląd zaczynamy od totalnej klasyki, którą znaleźliśmy w H&M w cenie 39,99 zł. To prościutka szkolna spódnica wykonana z dżerseju, dostępna w dwóch ciemnych kolorach – granatowym i grafitowym. Idealnie zgra się z białą bluzką z kołnierzykiem lub polówką. Ten ponadczasowy prosty krój można na co dzień połączyć z fantazyjnym t-shirtem czy oversizową bluzą i w ten oto sposób stworzyć modną stylizację.

Klasyczna szkolna spódnica w dwóch kolorach
Autor: materiały prasowe H&M Klasyczna szkolna spódnica w dwóch kolorach

2. Czarna spódnica z plisowaną listwą

Drugi nasz typ – to najtańsza spódnica z zestawienia. Prosty model wykonany z materiału imitującego skórę. Klasyczny model na gumce ozdabia plisowana wstawka. Spódnica dostępna w promocyjnej cenie 17,99 zł w sklepie internetowym Sinsay.

Czarna spódnica z plisowaną listwą
Autor: materiały prasowe Sinsay Czarna spódnica z plisowaną listwą

3. Granatowa spódniczka w groszki

W Smyku zaś upolowaliśmy piękną granatową plisowankę w białe groszki. Choć nie jest to model jednolity, na zakończenie roku z powodzeniem można ją założyć, a później wykorzystać do codziennych stylizacji. Cienki, przewiewny materiały idealnie sprawdzi się także podczas upalnego lata. Z okazji Dnia Dziecka spódnicę można kupić za połowę ceny regularnej tj. 30 zł.

Granatowa spódniczka w groszki
Autor: materiały prasowe Smyk Granatowa spódniczka w groszki

4. Prążkowana spódnica z ozdobnym wycięciem

Przechodzimy teraz do modelów, które dedykujemy nieco starszym dziewczynkom. Ta spódnica to hit, który można wykorzystać w wielu stylizacjach na co dzień, a nie tylko od święta. Po zakończeniu roku, będzie ją można założyć nie jeden raz np. w zestawie dowolnym crop topem. Spódniczka wykonana jest z bawełny, co zapełnia komfort noszenia także w ciepłe dni. Dostępna w regularnej cenie 39,99 w Reserved. Polujcie jednak na promocje związane z Dniem Dziecka.

Prążkowana spódnica z ozdobnym wycięciem
Autor: materiały prasowe Reserved Prążkowana spódnica z ozdobnym wycięciem

5. Czarna spódnica z kieszeniami

Choć może nie przypadnie do gustu większości z mam, to i tak wstawiliśmy ją do naszego zestawienia. W końcu to uczennica ma się w swoim stroju czuć dobrze, a nie jej mama. Na zakończenie roku oczywiście można zrezygnować z dołączonej ozdoby w postaci łańcuszka, dorzucić białą górę i schludny strój galowy dla nastolatki uważamy za gotowy. Do jej zakupu powinna też przekonać atrakcyjna cena – 29,99 zł (Reserved).

Czarna spódnica z kieszeniami
Autor: materiały prasowe Reserved Czarna spódnica z kieszeniami