Parasol dla dziecka - 18 parasolek już od 15 zł [GALERIA]

2021-09-07 9:31

Jak mawiają Skandynawowie - "Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania". W dziecięcej garderobie, oprócz kaloszy nie może zabraknąć parasola. Jaki parasol dla dziecka kupić? Przede wszystkim taki, który rozweseli pochmurne dni. Szukamy tych najpiękniejszych w dobrych cenach.

parasol dla dziecka
Autor: Getty Images

Dzieci uwielbiają zabawy w deszczu. Oprócz kaloszy, potrzebują więc płaszcza przeciwdeszczowego i parasola. Chodzenie z parasolką wydaje im się ponadto takie dorosłe, a więc siłą rzeczy - fascynujące. Trzeba jednak liczyć się z tym, że parasolki dla dzieci mogą szybko ulec zniszczeniu, bo zabawa czasem ponosi maluchy. Nie ma sensu zatem inwestować za bardzo w ten gadżet.

Wybieramy parasol dla dziecka. Zobacz koniecznie naszą galerię, a w niej parasolki już od 15 zł!

Spis treści

  1. Parasol dla dziecka - jak wybrać bezpieczny?
  2. Parasol dla dziecka - GALERIA 18 modeli od 15 zł
W co się bawić z dziećmi w deszczowe dni?

Parasol dla dziecka - jak wybrać bezpieczny?

Parasol, z którego będzie korzystać dziecko, musi być przystosowany do potrzeb maluchów, by nie zrobiły sobie krzywdy. Na co zwrócić uwagę?

  • Zaokrąglony czubek i nakładki na druciki - dzięki specjalnym, dziecięcym rozwiązaniom maluch nikomu nie podbije oka podczas wymachowiania parasolką. 
  • Rozkładanie malualne - parasolki, które rozkładają się ręcznie będą bezpieczniejsze. Pod żadnym pozorem nie dawaj małemu dziecku parasolek automatycznych, bo może uszkodzić oczko sobie lub kolegom. 
  • Przezroczysty materiał - przezroczyste parasolki ozdobione wzorkami z kilku stron to nie tylko trend, ale i całkiem praktyczne rozwiązanie. Dzieci często zasłaniają sobie oczy parasolami trzymając je tuż przy głowie, a tu, mimo iż dobrze zabezpieczą się przed deszczem, to nie zasłonią sobie wydoczności.

Przeczytaj też: Sposoby na jesienną nudę dla dzieci. 7 pomysłów na kreatywne zabawy.

Parasol dla dziecka - GALERIA 18 modeli od 15 zł

Sprawdź: Jesienne zabawy z dzieckiem: wykorzystaj liście, żołędzie, kasztany

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza