Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci. Czy warto kupować dzieciom ubrania w dyskontach? [GALERIA]

2015-10-02 15:30

Wiele osób wstydzi się tego, że kupuje ubrania w dyskontach spożywczych takich jak Lidl czy Biedronka. Prawda jest taka, że rzeczy w nich dostępne są dużo tańsze i niewiele odbiegają jakością od tych z markowych sieci.

Spis treści

  1. >> Czytaj także: Modne dziecko: ubrania i akcesoria celebrytów dla najmłodszych [GALERIA] >>
  2. Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy warto kupować dzieciom ubrania w takich sklepach?
  3. >> Czytaj także: Kurtki jesienne dla dzieci: jakie wybrać? [10 PROPOZYCJI] >>
  4. Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czym one się różnią od ubrań z sieciówek?
  5. >> Czytak także: Ubrania na jesień dla dziecka: co kupić dziecku? [GALERIA] >>
  6. Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy to się opłaca?

Ubrania z Lidla i Biedronki są w ostatnim czasie bardzo popularne. Wiele z nich jest bardzo dobrej jakości, a na dodatek w niskich cenach. Dlatego warto przeglądać oferty ubraniowe dyskontów, ponieważ można tam znaleźć wiele perełek.

>> Czytaj także: Modne dziecko: ubrania i akcesoria celebrytów dla najmłodszych [GALERIA] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy warto kupować dzieciom ubrania w takich sklepach?

Jak wiadomo, dzieci bardzo często się brudzą i często szybko niszczą ubrania. W sieciówkach ubrania dziecięce potrafią kosztować tyle samo, co ubrania dla dorosłych. Dlatego warto zaglądać do dyskontów i szukać promocji. Można na nich skompletować całą garderobę dziecka, wystarczy tylko być uważnym. I nie trzeba się bać, że te ubrania wywołają alergię u dziecka - aby zostały dopuszczone do sprzedaży, muszą przejść te same testy jakości, co ubrania z sieciówek. Na pewno nie będą niebezpieczne dla twojego dziecka.

>> Czytaj także: Kurtki jesienne dla dzieci: jakie wybrać? [10 PROPOZYCJI] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czym one się różnią od ubrań z sieciówek?

Ubrania z dyskontu trochę różnią się od tych z sieciówek. Te markowe wykonywane są z wysokiej jakości tkanin, co pociąga za sobą wysoką cenę, ale daje również gwarancję, że ubranie szybko się nie zniszczy. Ale mówimy tu o naprawdę drogich sklepach, w których za jedną rzecz musimy zapłacić kilkaset złotych. W przypadku zwykłych sieciówek często bywa tak, że możemy w nich kupić ubrania podobne do tych z sieciówek. Ale kilka razy droższe.

Ubrań z dyskontów często nie da się odróżnić od tych z pozostałych sklepów. Czasem różnią się materiałem i mogą być trochę gorzej wykonane. Sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy stawiasz na jakość, czy ekonomiczność.

>> Czytak także: Ubrania na jesień dla dziecka: co kupić dziecku? [GALERIA] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy to się opłaca?

Kupowanie ubrań dla dzieci w Lidlu i Biedronce jak najbardziej się opłaca. Nie chcesz chyba, aby dziecko ubrudziło czy porwało bardzo drogą rzecz. W przypadku tanich ciuszków nie będzie aż tak dużej straty. Nie polecamy jednak kupowania tam elementów garderoby, które muszą służyć bardzo długo np. kurtki, buty i kombinezony. Na takie rzeczy lepiej jest zainwestować w droższe marki, które posłużą naszym dzieciom przez cały sezon.