Bajki na święta dla dzieci - przegląd książkowych nowości 2021

2021-11-18 11:55
Książki o Bożym Narodzeniu i Mikołaju
Autor: Getty images Książki o Bożym Narodzeniu i Mikołaju - nowości 2021

Bajki na święta dla dzieci to nie tylko uniwersalny i pożyteczny prezent, ale także sposób na wprowadzenie najmłodszych w atmosferę Bożego Narodzenia. Specjalnie dla Was prześwietlamy nowości książkowe na Święta 2021, szukając pozycji o mądrych i zabawnych treściach. Zobaczcie, jakie perełki udało nam się wyłowić!

Bajki na święta dla dzieci to nie tylko filmy puszczane w telewizji czy w tablecie, ale przede wszystkim ich wersje papierowe! W okresie przedświątecznym swoje premiery mają różne książki dla dzieci o tematyce świąt Bożego Narodzenia. W tym roku na pewno warto zwrócić uwagę na pierwszą po Harrym Potterze książkę J.K. Rowling "Gwiazdkowy Prosiaczek", nową, świąteczną część Kici Koci i jej młodszego braciszka Nunusia, a także kilka innych pozycji, które w okresie przedświątecznym będziecie czytać z zapartym tchem. 

W naszym zestawieniu znajdziecie same wyjątkowe publikacje. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Polecamy: Bajki świąteczne: top 10 najlepszych bajek na święta

Co kupić dziecku, które wszystko ma?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza