Zapisz dziecko na kurs golfa

2010-05-24 17:21

„Akademia dla Juniorów” to nowy projekt golfowy Sobieni Królewskich Golf & Country Club. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania gry.

Zapisz dziecko na kurs golfa
Autor: materiały prasowe

Od kwietnia tego roku na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club prowadzone są zajęcia golfowe także dla dzieci i młodzieży. Specjalnie z myślą o nich przygotowano treningi gry w golfa połączone z zabawą. Ćwiczenia dostosowane są do stopnia zaawansowania gry dziecka, a mogą na nie uczęszczać zarówno początkujący, jak i zaawansowani młodzi golfiści. Czekają na nich też konkursy i turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Juniorzy szlify golfowe zdobywają pod czujnym okiem profesjonalnej kadry trenerskiej Cranfield Golf Academy w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club – filii renomowanej brytyjskiej szkoły golfa. Jej atutem jest innowacyjne podejście do nauki gry, które pozwala osiągnąć szybkie i trwałe efekty. Zgodnie z mottem: „W każdym kryje się lepszy golfista!” profesjonalni trenerzy pomagają wydobyć ukryte możliwości i potencjał każdego miłośnika golfa.

Zajęcia odbywają się w doskonałych warunkach. Do dyspozycji dzieci są bowiem driving range o długości 250 m, 19 stanowisk zadaszonych, platformy do gry z trawy oraz 3 dołki treningowe o długości 70–150 m (PAR 3). Będą korzystać też z putting greenu (1000 m2) oraz chipping area (2000 m2) z dużym piaskowym bunkrem. Sprzęt potrzebny do nauki gry można wypożyczyć lub zakupić na miejscu.

Warto też zwrócić uwagę na cenę kursu, zdecydowanie konkurencyjną. Koszt 5 lekcji w ramach Akademii dla Juniorów to jedynie 150 zł.

Kursy prowadzone są przez cały sezon golfowy. Zajęcia odbywają się w każde niedzielne przedpołudnie (w godz. 9:30-–10:30 lub 10:45–11:45).

Więcej informacji: www.sobieniekrolewskie.pl

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza