CIAŁO po CIĄŻY: chcesz schudnąć? Przejdź na dietę grejfrutową [FILM]

2014-09-17 15:55

Dieta grejfrutowa ma znakomite działanie dla organizmu. Oczyszcza go z toksyn, nawadnia, dostarcza witamin oraz... pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Zobacz, jak dzięki grejfrutom możesz zmienić swoje ciało po ciąży.

Ciało po ciąży, dieta po ciąży
Autor: thinkstockphotos.com Dieta grejfrutowa przyspiesza metabolizm i oczyszcza organizm z toksyn.

Spis treści

  1. Ciało po ciąży: możesz wyglądać jak modelka!
  2. Ciało po ciąży: dieta grejfrutowa pomoże osiągnąć Ci sukces
  3. Ciało po ciąży: na czym polega dieta grejfrutowa?

Grejfruty to wspaniałe owoce, które w Polsce najczęściej spożywają... cukrzycy. A szkoda, ponieważ zawierają wiele witamin i doskonale pozwalają oczyścić organizm z toksyn.

>> Jak badania genetyczne pomagają w kształtowaniu właściwych nawyków żywieniowych?

Ciało po ciąży: możesz wyglądać jak modelka!

Wiele kobiet po porodzie nie może się pogodzić ze swoim nowym ciałem. Denerwują je nadprogramowe kilogramy, to, że brzuch nie spada tak szybko jak powinien, a te fałdki są takie miękkie i rozlewające się, że na brzuchu pojawiły się rozstępy, a na nogach żylaki... - można tak wymieniać i wymieniać. Zamiast jednak wpadać w przerażenie, lepiej wziąć się do roboty. Każda z nas może być śliczna - musi tego tylko bardzo chcieć!

Poza aktywnością fizyczną, bez której niestety nic nie osiągniemy, liczy się prawidłowa dieta. Powinna być lekka, ale bogata w składniki odżywcze, musi dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje (błonnika, białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczy, wapnia itp.).

Ciało po ciąży: dieta grejfrutowa pomoże osiągnąć Ci sukces

Doskonałym wstępem do zmiany odżywiania jest dieta grejfrutowa, która pozwala oczyścić organizm i przygotowuje go na zmiany. Grejfruty są niskokaloryczne i zawierają dużo wody, która nawadnia go oraz wypłukuje toksyny z jelit.

Grejfruty zawierają również szereg witamin, m.in. B, C i E, odpowiadających za sprężystość skóry oraz wygląd włosów i paznokci. Dzięki zawartości błonnika usprawniają trawienie i przyspieszających metabolizm. Dzięki spożywaniu grejfruta możemy bardzo szybko zgubić oponkę na brzuchu! Co ciekawe, grejfruty pomagają również w walce z cellulitem.

>> Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomogą przygotować ciało do ciąży i wrócić do formy po porodzie >>

Ciało po ciąży: na czym polega dieta grejfrutowa?

Na spożywaniu wyłącznie grejfrutów i pomarańczy. Na śniadanie należy wypić sok grejfrutowy (świeżo wyciśnięty). W ciągu dnia zjedz od 4 do 6 posiłków, które będą się składać wyłącznie z tych owoców. Trzeba przy tym dużo pić - co najmniej 2 litry wody lub soku z grejfruta (jeśli jeszcze nie macie ich dosyć). Na takiej diecie nie wolno być dłużej niż 2 tygodnie.

Jeśli jesteście przeciwnikami tak drastycznych diet albo sądzicie, że na takiej diecie nie mielibyście siły, zróbcie sobie od czasu do czasu 1 lub 2 dni oczyszczania organizmu z toksyn (np. w weekend). Same zobaczycie, jak znakomicie się wtedy poczujecie!

Agencja TVN/x-news