Ciało po ciąży: platforma wibracyjna alternatywą dla siłowni [FILM]

2014-09-25 13:56

Ciało po ciąży nigdy nie budzi zachwytu młodych mam. Kobiety, które urodziły dzieci, marzą o powrocie do formy. Teraz mają sporo możliwości, bo mogą wytrenować swoje ciała na siłowni, zajęciach fitness czy platformie wibracyjnej!

CIAŁO po CIĄŻY: platforma wibracyjna alternatywą dla siłowni [FILM]
Autor: thinkstockphotos.com Ciało po ciąży może powrócić do formy dzięki platformie wibracyjnej

Powrót do formy po ciąży nigdy nie jest łatwy. Wiele kobiet szybko się poddaje po przejściu na ostrą dietę i treningi na siłowni. Regularna aktywność fizyczna często jest ponad ich siły. Teraz jednak mają możliwość zadbać o swoje ciała w znacznie prostszy i przyjemniejszy sposób.

>> Zobacz także: Ciało po ciąży: 5 zabiegów kosmetycznych po porodzie dla mam [NA TWARZ] >>

Ciało po ciąży: zalety platformy wibracyjnej

Aternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń po ciąży jest bowiem platforma wibracyjna, która pozwala na powrót do formy. Kwadrans ruchu na platformie wibracyjnej, która wytwarza specjalne drgania, odpowiada 1,5-godzinnemu treningowi na siłowni! Wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję oraz pozwala zrzucić zbędne kilogramy.

– Mamy przez producenta rozrysowany konkretny program do ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Ćwiczymy w różnych pozycjach – na siedząco, na leżąco bądź stojąco. Platforma jest urządzeniem, które stymuluje nasze mięśnie do pracy. Pomaga w walce z cellulitem, tracimy zbędne kilogramy, poprawia się metabolizm oraz jędrność skóry – powiedziała Iga Bik, menadżer Centrum Kosmetyki Morskiej Denique, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

>> Sprawdź też: Ciało po ciąży: chcesz schudnąć? Przejdź na dietę grejfrutową [FILM] >>

Warto wiedzieć, że z platformy wibracyjnej można korzystać w domu. Niestety, nie wszyscy mogą na niej trenować, dotyczy to osób, które mają problemy z sercem, kręgosłupem, a także z silnymi bólami migrenowymi. Platforma wibracyjna nie jest także przeznaczona dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

materiały prasowe Newseria