Kartki na Dzień Babci i Dziadka do wydruku. Gotowe wzory do wydrukowania

2024-01-18 12:07

Kartki na Dzień Babci i Dziadka to obowiązkowy element życzeń z okazji święta dziadków. Kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka to dobry pomysł nie tylko dla rodziców tych dzieci, które dziadków mają daleko i nie będą mogły się z nimi widzieć w dniu ich święta. To także świetny dodatek do prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Sprawdź, nasze propozycje.

Babcia i wnuczka
Autor: Getti Images Kartki na Dzień Babci i Dziadka do wydruku. Gotowe wzory do wydrukowania

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone w Polsce 21 i 22 stycznia. Z tej okazji wnuczki i wnukowie wykonują dla dziadków laurki i kartki z życzeniami. Oryginalnie przyozdobiona kartka dla babci i dziadka sprawi ogromną radość.

W naszej galerii znajdziecie oddzielne kartki na Dzień Babci i Dziadka specjalnie dedykowane w dniu ich święta. Mamy też kartki dla babci i dziadka łączone — idealne dla obydwojga dziadków. Kartka dla babci i dziadka od malucha i od starszaka, w formie wierszyka i zabawnego dyplomu, wywoła uśmiech na twarzy ukochanych dziadków.

Wystarczy wybrać kartkę dla babci i dziadka w imieniu maluszka lub wspólnie ze starszakiem, ściągnąć na swój telefon i wysłać do ukochanych osób. 

Zobacz także: Prezent na Dzień Babci - co warto kupić?

Prezent na Dzień Dziadka - co warto kupić?

Spis treści

  1. Kartka dla babci i dziadka
  2. Gotowe kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka do wydruku
Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kartka dla babci i dziadka

Kartka dla babci i dziadka może być doskonałym pomysłem na drobny upominek. Jeśli dziadkowie nie mieszkają blisko i raczej nie ma szans na odwiedzenie ich z laurką, warto wysłać im kartkę z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka. Kartki dla babci i dziadka do druku sprawdzą się również jako dodatek do prezentu — dziadkowie będą mogli przypiąć ją na lodówce lub ustawić na komodzie.

Taką kartkę możesz wysłać również do dziadków mailem: kartki na dzień babci i dziadka online są coraz częstsze, bo coraz więcej dziadków posługuje się internetem i ma założone adresy mailowe. 

Nasze propozycje kartek dla babci i dziadka mogą być ciekawą inspiracją do stworzenia bardziej unikatowej kartki dla babci i dla dziadka. Wydrukowaną kartkę dziecko może dodatkowo przyozdobić własnym rysunkiem lub wypisać na niej wierszyki dla babci i dziadka. Co więcej, kartka dla babci i dziadka może stanowić element laurki. Wystarczy wydrukować gotową kartkę dla babci i dziadka, a następnie nakleić ją wewnątrz laurki. Ten pomysł może być szczególnie pomocny, gdy maluszek jeszcze nie potrafi samodzielnie pisać, a chce wręczyć dziadkom wyjątkowy prezent. Taka kartka będzie niewątpliwie piękną pamiątką dla dziadków.

Zobacz gotowe kartki do wysłania na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Gotowe kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka do wydruku

Gotowe kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka do wydruku to szereg propozycji zarówno dla świeżo upieczonej babci, jak i dla dziadka, który jest w rodzinie prawdziwą złotą rączką.

Ciekawą propozycją może być również dyplom dla dziadka superbohatera lub dla babci, która jest wyjątkową gwiazdą.

Sprawdź nasze propozycje kartek na Dzień Babci i Dzień Dziadka do wydrukowania.

Gotowe kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka do wydruku:

Czytaj także: Laurki na Dzień Babci i Dziadka. Wzory laurek dla babci i dziadka do druku