Kartki na Dzień Babci i Dziadka. Darmowe wzory do wydruku

2023-01-11 11:12

Kartki na Dzień Babci i Dziadka to obowiązkowy element życzeń. Kartki na Dzień Babci i Dziadka do wysłania SMS-em to dobry pomysł nie tylko dla rodziców tych dzieci, które dziadków mają daleko i nie będą mogły się z nimi widzieć w dniu ich święta. To także świetny dodatek do prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka.

kartki na dzień babci i dziadka
Autor: kolaż mjakmama24.pl Wyślij ukochanym dziadkom kartki z okazji ich święta

W naszej galerii znajdziecie oddzielne kartki na Dzień Babci i Dziadka specjalnie dedykowane w dniu ich święta. Mamy też kartki łączone - idealne dla obydwojga dziadków. Są takie z życzeniami dla babci i dziadka od malucha i od starszaka, w formie wierszyka i zabawnego dyplomu.

Wystarczy wybrać je w imieniu maluszka lub wspólnie ze starszakiem, ściągnąć na swój telefon i wysłać do ukochanych osób. 

Dzień babci i dziadka w Polsce obchodzimy 21 i 22 stycznia

Zobacz także: Prezent na Dzień Babci - co warto kupić?

Prezent na Dzień Dziadka - co warto kupić?

Kartka dla babci i dziadka

Jeśli dziadkowie nie mieszkają blisko Was i raczej nie macie szans na odwiedzeni ich z upominkiem, warto wysłać im kartkę z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka. Kartka dla babci i dziadka do druku sprawdzi się również jako dodatek do prezentu - dziadkowie będą mogli przypiąć ja na lodówce lub ustawić na komodzie.

Taką kartkę możesz wysłać również do dziadków mailem: kartki na dzień babci i dziadka online są coraz częstsze, bo coraz więcej dziadków posługuje się internetem i ma założone adresy mailowe. Zobacz gotowe kartki do wysłania na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Gotowe kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka

M jak mama - Dlaczego warto śpiewać dziecku kołysanki?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza