List OD Mikołaja do twojego dziecka - wydrukuj gotowy list!

2021-12-06 15:01

Co roku twoje dziecko pisze list do Mikołaja, ale czy kiedykolwiek dostało od Mikołaja odpowiedź? Czas to zmienić! List od Mikołaja do dziecka to wielka radość dla malucha! Zabaw się w Mikołaja i napisz do dziecka - oto gotowe propozycje listów od św. Mikołaja

List OD Mikołaja do twojego dziecka - wydrukuj gotowy list!
Autor: Getty Images List OD Mikołaja do twojego dziecka - wydrukuj gotowy list!

Spis treści

  1. List do dziewczynki
  2. List do chłopca

List od Mikołaja to bardzo dobra pamiątka dla dziecka. Jeśli twoje dziecko jeszcze nigdy nie dostało listu od Mikołaja, czas to zmienić! Specjalnie dla twojego dziecka przygotowaliśmy list pisany przez Mikołaja. Oto dwie wersje: dla chłopców i dziewczynek do pobrania i wydrukowania. Maluch dowie się z niego, że jest wspaniałym młodym człowiekiem, który zasługuje na coś o wiele lepszego niż prezent pod choinką. 

List do dziewczynki

Droga ………………..                                   

Wiem, że byłaś grzeczna w tym roku, Choć mieszkam daleko mam Cię na oku! Wiem, że masz lepsze i gorsze dni i wiem o czym każde dziecko śni. Chciałbym Cię uściskać i dać coś na święta:- bez obaw, o prezentach pamiętam! Lecz chciałbym jeszcze Ci dać coś od siebie, a że dużo mam pracy, więc piszę do Ciebie.

Jesteś kochana i ważna - pamiętaj! Nie tylko raz w roku, nie tylko na święta. Masz w sobie moc spełniania swych marzeń, masz wpływ na świat i przebieg zdarzeń. Wierz w swoje siły, umiejętności, kieruj się sercem, unikaj złości. Miej dużo odwagi i wiary w siebie, pamiętaj, że najbliżsi bardzo kochają Ciebie!

A kiedy pierwsza Gwiazdka zaświeci na niebie, spójrz wysoko w niebo - będę patrzył na Ciebie! Pozdrawiam i ściskam z daleka Muszę już kończyć, bo praca czeka. Wesołych Świąt i do zobaczenia!

Czytaj również: 

SUPER POMYSŁ NA PREZENT DLA MALUCHA >>

Adres do Świętego Mikołaja - gdzie mieszka Święty Mikołaj?

Czy Święty Mikołaj istnieje? Kiedy powiedzieć dziecku prawdę?

Mjakmama rysuje: Jak narysować sanie Mikołaja?

List do chłopca

Drogi……………….

Wiem, że byłeś  grzeczny w tym roku, Choć mieszkam daleko mam Cię na oku! Wiem, że masz lepsze i gorsze dni i wiem o czym każde dziecko śni. Chciałbym Cię uściskać i dać coś na święta: - bez obaw, o prezentach pamiętam! Lecz chciałbym jeszcze Ci dać coś od siebie ,a że dużo mam pracy, więc piszę do Ciebie.

Jesteś kochany i ważny - pamiętaj! Nie tylko raz w roku, nie tylko na święta. Masz w sobie moc spełniania swych marzeń, masz wpływ na świat i przebieg zdarzeń. Wierz w swoje siły, umiejętności, kieruj się sercem, unikaj złości. Miej dużo odwagi i wiary w siebie, pamiętaj, że najbliżsi bardzo kochają Ciebie!

A kiedy pierwsza Gwiazdka zaświeci na niebie, spójrz wysoko w niebo - będę patrzył na Ciebie! Pozdrawiam i ściskam z daleka. Muszę już kończyć, bo praca czeka. Wesołych Świąt i do zobaczenia!

POBIERZ WERSJĘ DLA CHŁOPCÓW I DLA DZIEWCZYNEK

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza