Rodzice nie musza spędzać Sylwestra z Dwójką. Jak "pozbyć się" dziecka na sylwestrową noc?

2021-12-29 14:37

Nocne przedszkole - okrutne? A nocowanka w sali zabaw? Dla wielu dzieci brzmi jak nagroda, a nie kara. Gdzie rodzice podrzucają dzieci, by świetnie bawić się bez nich? Oto 5 pomysłów na spędzenie sylwestra tylko wśród dorosłych, bez krzywdy dla dzieci. Dziadków nie ma na liście!

opieka do dzieci w Sylwestra
Autor: Getty Images/ kolaż mjakmama24.pl Gdzie podrzucić dzieci, by móc imprezować tylko w gronie dorosłych?

Malutkie dziecko, do jakiś 3 lat czuje się najlepiej w towarzystwie bliskich osób. Będąc rodzicami takiego szkraba, jeśli chcemy wyjść na imprezę sylwestrową musimy liczyć właśnie na uprzejmość dziadków. Co jednak, gdy w domu masz starszaków? Rozwiązania zaczynają się mnożyć, a dla dzieci będą większą frajdą niż siedzenie z rodzicami przed telewizorem.

Niania, a może Sylwester z nocowanką w sali zabaw? Takie sposoby, warto rozważyć zwłaszcza, gdy dziecko ma swoją "paczkę" przyjaciół, którzy spędzą dziecięcego sylwestra razem z nim. Wtedy tym bardziej, nie zatęsknią za rodzicami, tylko będą się świetnie bawić. Gdzie podrzucić dzieci na Sylwestra, by samemu się wybawić, a dzieciom nie dać czasu na tęsknotę? Kto wówczas opiekuje się dziećmi? I ile to kosztuje? Podpowiadamy w galerii poniżej.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza