Rodzice nie musza spędzać Sylwestra z Dwójką. Jak "pozbyć się" dziecka na sylwestrową noc?

2021-12-29 14:37

Nocne przedszkole - okrutne? A nocowanka w sali zabaw? Dla wielu dzieci brzmi jak nagroda, a nie kara. Gdzie rodzice podrzucają dzieci, by świetnie bawić się bez nich? Oto 5 pomysłów na spędzenie sylwestra tylko wśród dorosłych, bez krzywdy dla dzieci. Dziadków nie ma na liście!

opieka do dzieci w Sylwestra
Autor: Getty Images/ kolaż mjakmama24.pl Gdzie podrzucić dzieci, by móc imprezować tylko w gronie dorosłych?

Malutkie dziecko, do jakiś 3 lat czuje się najlepiej w towarzystwie bliskich osób. Będąc rodzicami takiego szkraba, jeśli chcemy wyjść na imprezę sylwestrową musimy liczyć właśnie na uprzejmość dziadków. Co jednak, gdy w domu masz starszaków? Rozwiązania zaczynają się mnożyć, a dla dzieci będą większą frajdą niż siedzenie z rodzicami przed telewizorem.

Niania, a może Sylwester z nocowanką w sali zabaw? Takie sposoby, warto rozważyć zwłaszcza, gdy dziecko ma swoją "paczkę" przyjaciół, którzy spędzą dziecięcego sylwestra razem z nim. Wtedy tym bardziej, nie zatęsknią za rodzicami, tylko będą się świetnie bawić. Gdzie podrzucić dzieci na Sylwestra, by samemu się wybawić, a dzieciom nie dać czasu na tęsknotę? Kto wówczas opiekuje się dziećmi? I ile to kosztuje? Podpowiadamy w galerii poniżej.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?