Życzenia na chrzest. 6 propozycji pamiątkowych życzeń dla dziecka przyjmującego chrzest

2023-03-08 13:58

Twoje dziecko przyjmuje chrzest? Sprawdź, jakie są nasze propozycje życzeń na chrzest. Wpisz je na pamiątkowej karcie, a za parę lat odczytaj dziecku. Takie oryginalne życzenia na chrzest będą wspaniałą pamiątką!

Mimo że dziecko zapewne nie zrozumie jeszcze życzeń, będą one stanowiły doskonałą pamiątkę. Zobacz naszą propozycję życzeń na chrzest.

"Niezapomniane życzenia z okazji ochrzczenia:

Dla … kochanegoZ okazji Chrztu ŚwiętegoWyrazy miłości od wszystkich gościRośnij zdrowo i pogodnie kochany OkruszkuBądź szczęśliwy z Bogiem w serduszku"

"Dla kochanego Chrześniaka…  - super chłopakaZ okazji Chrztu ŚwiętegoŻyczenia wszystkiego najlepszegoOd Rodziców Chrzestnych pełnych zachwytuSzczęśliwych i dumnych z tego zaszczytu""Dla Chrześnicy wyjątkowejCioci i wujka oczka w głowieNajlepsze życzenia z okazji ochrzczeniaNiech Ci się spełnią wszystkie marzeniaNiech Bóg Cię prowadzi i z Tobą będziePrzez całe życie - zawsze i wszędzie!""Dla … kochanej/ego w wielkim dniuZ okazji przyjęcia sakramentu ChrztuNiech Bóg w serduszku Twoim Już zawsze przy Tobie stoiNiechaj otoczy Cię Łaska JegoZ miłością życzymy wszystkiego dobrego!""W tym wyjątkowym dniuDniu przyjęcia sakramentu ChrztuI zaproszenia Boga do serduszkaNajlepsze życzenia dla maluszkaNiech Twoje serce w którym Bóg zagościłJuż zawsze będzie pełne radościNiech wszyscy Święci i Anioły z niebaOtoczą Cię opieką gdy zajdzie potrzeba""Z okazji ochrzczenia i nadania imieniaPrzyjmij proszę od nas najlepsze życzenia:Oddałeś/oddałaś Bogu dzisiaj serce swojeNiech Bóg Cię prowadzi przez życie TwojeNiech Cię otacza opieką i wspieraNiech Twoje serce mądrze wybieraNiech zawsze będzie pełne miłościNiech Ci sprzyjają okolicznościŻyczymy wiary, miłości, nadzieiKtóre się mnożą gdy się je dzieli!"

Czytaj: Ile kosztuje chrzest dziecka?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza