Życzymy Pani... Oto gotowe pomysły życzeń z okazji Dnia Nauczyciela

2022-10-01 16:02

Dzień Nauczyciela obchodzony jest 14 października. Z tej okazji przygotowaliśmy gotowe propozycje życzeń dla nauczycieli. Zainspiruj się. Poniżej znajdziesz gotowe życzenia idealne na Dzień Nauczyciela.

Gotowe pomysły życzeń z okazji Dnia Nauczyciela
Autor: Getty images Gotowe pomysły życzeń z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie składają swoim wychowawcom serdeczne życzenia, dając tym wyraz swej wdzięczności za trud i serce, jakie nauczyciele wkładają w swoją pracę. Oryginalnym pomysłem, który na pewno ucieszy i zaskoczy nauczyciela, będą życzenia napisane na pięknej kartce. Podsuwamy kilka pomysłów na życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.

Życzenia dla nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela chcemy życzyć powodzenia w misji Nauczyciela! Nikt z nas nie wątpi, jak trudna jest praca nauczyciela z powołania i jak wielkiego uznania jest warta. Choć to praca trudna i odpowiedzialna, to jednak przynosi najcenniejsze owoce. Dziękujemy serdecznie za ten trud włożony w wychowanie naszych dzieci.Ciocie, Panie, Nauczycielki,Profesorki czy Belferki,Profesorzy, Profesorowie, Belfrzy i Belfrowie!Nauczycielskie Grono całe!Niechaj z uczniami będzie Wam wspaniale!Mamy specjalne życzenia,by zamiast zniechęcenia,zapał do wiedzy krzewienia,trwał w Was aż do znudzenia!

Dni wolne w roku szkolnym 2021/2022

"Kto do tajemnic życia klucza szuka, wie, że te wrota otwiera nauka."Dziękujemy za lekcje i poświęcenie, szczególnie, kiedy nadchodzą trudne dni, zwątpienia i zmęczenie. Życzymy wiele radości z tej trudnej pracy wychowawcy. Klasa …

Prócz kwiatka, podziękowania skromne,choć wdzięczni jesteśmy ogromnie:za inwestycję w ciemno, choć tak naprawdę bezcenną: Bez wiedzy i wykształcenia, trudno jest świat na lepsze zmieniać.Sumiennie obiecujemy: świat wytrwale zmieniać będziemy!

Dziękujemy za wykształcenie: bezcenną wiedzę i nastawienie,że można spełnić każde marzenie!Dziękujemy za wskazanie drogi i wsparcie -już na początku podróży, na starcie.Życzymy wiary w sens nauczania,choć to niełatwe są zadania.Życzymy z siebie i z nas zadowolenia:Niech spełnią się Pani/Pana marzenia!

Zobacz też:

Wierszyki na Dzień Nauczyciela: rymowane życzeniami dla nauczyciela

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza