Kalosze dla mam - na deszcz, spacer w lesie, czy po plaży

2021-08-27 10:16

My mamy, musimy nadążać za naszym wszędobylskimi dziećmi. Im nie straszny deszcz, błoto, czy piach. Dlatego w maminej szafie przydadzą się kalosze. Warto je kupić, zwłaszcza, że od wielu sezonów, są po prostu modne! Stylowa mama nie moknie!

kalosze dla mam
Autor: Getty Images

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a to pora roku, w której kalosze dla mam przydadzą się najbardziej, bo często pada deszcz. Ale nie tylko. Gwarantujemy, że wykorzystasz je podczas spacerów po lesie, grzybobrania, czy nadmorskich wędrówek, jeśli wybieracie się nawdychać trochę jodu.

Zobacz nasz przegląd modeli ze sklepów na jesień 2021, a przekonasz się, że kalosze można nosić nawet po mieście!

Spis treści

  1. Jakie kalosze dla mam wybrać?
  2. Zobacz naszą galerię - kalosze dla mam [2021]
  3. Czy kalosze rzeczywiście są potrzebne młodej mamie?
W co się bawić z dziećmi w deszczowe dni?

Jakie kalosze dla mam wybrać?

Kiedyś kalosze kojarzyły się tylko z modą dziecięcą, polowaniami, jazdą konną lub grzybobraniami. Teraz, na rynku jest tak wiele modeli, że śmiało można je dopasować do codziennego, nawet eleganckiego stroju.

Zobacz też: Plecak dla mamy: znajdź idealny na spacery i wycieczki z dziećmi

W gumowej wersji mamy praktycznie większość fasonów obuwia. Tak jak wśród normalnych botków i kozaków, możemy wybierać w sztybletach, oficerkach, bikerach, taperach. Wystarczy dobrać buty do swojego stylu i sylwetki, by cieszyc się komfortem, jaki dają kalosze, nie tylko podczas weekendowych wypadów.

Zobacz naszą galerię - kalosze dla mam [2021]

Czy kalosze rzeczywiście są potrzebne młodej mamie?

Kalosze przydadzą się w każdej szafie, zwłaszcza w garderobie młodej mamy. Spacery w deszczu lub tuż po nim, wspólne brodzenie po kałużach, to świetna zabawa. Z praktycznego punktu widzenia, kalosze to też buty , które nie zniszczą się podczas złej pogody. Czasami po postu szkoda zakładać ulubione buty, które mogą łatwo ulec zniszczaniu podczas deszczy

Sprawdź także: Saszetki nerki dla mam - idealne na spacer i wakacje [przegląd 2021]

Na tym jednak nie koniec korzyści z posiadania kaloszy. Jeśli dobrze dobierzesz kalosze, kupując luźne, a nawet o rozmiar za duże przydadzą się na zimowe roztopy. Będziesz mogła pod spód założyć grube skarpety