Morskie fale, tygrysie cętki. Rozstępy są piękne - te zdjęcia z Instagrama to udowadniają

2022-05-05 10:39

Rozstępy po ciąży i porodzie to twój wielki kompleks? Wstydzisz się swojego ciała? Te mamy udowadniają, że nie masz racji. Rozstępy mogą być piękne, zwłaszcza jeśli przypomnisz sobie, że to oznaka twojego macierzyństwa.

Morskie fale, tygrysie cętki
Autor: screen Instagram/@kristyndingman Rozstępy są piękne - te zdjęcia z Instagrama to udowadniają

"Fale morskie wypisane są na twojej skórze..." - napisała o rozstępach jedna z kobiet. Czy rozstępy mogą być piękne? Tak, jeśli je zaakceptujesz. A pomoże ci w tym świadomość, że to pamiątka po najpiękniejszym okresie życia, jakim była ciąża.

Oczywiście dla wielu kobiet 9 miesięcy oczekiwania na dziecko nie kojarzy się z pięknem i radością, ale z dolegliwościami, zmęczeniem i złym samopoczuciem. Ale zapewniam cię - z perspektywy czasu, będziesz wspominać ją z rozrzewnieniem. Nosiłaś w sobie wtedy największy skarb, twoje dziecko. A twoja skóra rozciągała się, by je chronić. 

Zobacz, jak piękne mogą być rozstępy, które przypominają o macierzyństwie. Zobacz, jak pokazują je kobiety z całego świata. 

Czytaj również: Dermatolog radzi, jak się pozbyć rozstępów po ciąży

Tatuaż na rozstępy: czym jest tatuaż maskujący rozstępy?

Rozstępy po ciąży
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza