Bezpieczeństwo w podróży

2012-12-18 15:33

Zimą, kiedy łatwo wpaść w poślizg, bezpieczeństwo dziecka w samochodzie staje się priorytetem. Zapewni je odpowiednio dobrany, atestowany fotelik, dopasowany do wagi i wzrostu malucha.

xpace_fotelik_chicco
Autor: _materialy_prasowe

Fotelik Xpace Chicco dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg jest wyposażony w innowacyjny, gwarantujący bezpieczeństwo system mocowania Isofix. Nie wymaga on używania samochodowych pasów bezpieczeństwa i gwarantuje, że fotelik zawsze będzie prawidłowo zamontowany. Zgodny z europejską normą ECE R44/04 Xpace może być mocowany w większości dostępnych na rynku aut wyposażonych w system Isofix. Fotelik ma oparcie regulowane w pięciu różnych pozycjach oraz obszerne i wygodne siedzisko pokryte miękką, umożliwiającą cyrkulację powietrza tkaniną Ergos, zapobiegającą poceniu się i zapewniającą komfort nawet podczas długiej podróży. Tapicerkę można zdjąć i wyprać bez demontażu szelek zabezpieczających, co pozwala uniknąć ryzyka ich niepoprawnego założenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza