Jak zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? Zrób to z dietą bez liczenia i ważenia!

2021-06-22 12:27

Jeśli już wielokrotnie próbowałaś zmienić dietę i pozbyć się pamiątki z okresu ciąży w postaci dodatkowych kilogramów, ale niestety bez sukcesu – mamy dla ciebie propozycję. Zmień na stałe swój styl życia na zdrowszy, ale oparty na twoich zasadach. Wypróbuj dietę bez liczenia i ważenia. Jak to zrobić?

książka
Autor: materiały prasowe

Na rynku wydawniczym nakładem Wydawnictwa Pełnego Czasu ukazała się rewolucyjna książka „Bez liczenia i ważenia”, która uczy, jak komponować wartościowe posiłki dla całej rodziny i unikać tzw. gotowania na dwa garnki, oddzielnie „dietetycznie” dla siebie i „normalnie” dla dzieci i męża. Monika Ciesielska, autorka książki przekonuje przy tym, że dietetycznie może być również normalnie – bez rewolucji.

Kursoksiążka, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy

„Bez liczenia i ważenia” to poradnik, który został przygotowany w formie kursoksiążki, czyli zawiera praktyczne ćwiczenia, które skłaniają do refleksji i analizy własnych zachowań i nawyków żywieniowych. Książka pomaga znaleźć kompromis pomiędzy obsesyjnym kontrolowaniem jedzenia a trybem „hulaj dusza, piekła nie ma”. Zachęca do próby odżywiania bez konieczności ważenia produktów i jedzenia zgodnie z dietą, bez spowiadania się aplikacji ze wszystkiego, co się zjada.

Każdy może zrealizować strategię #bezliczeniaiważenia na swój sposób – w oparciu o samoobserwację, dotychczasowe nawyki żywieniowe i możliwości podyktowane pracą oraz codziennymi obowiązkami.

Do pracy z książką zostały przygotowane dedykowane naklejki, można również skorzystać z innych gadżetów ułatwiających planowanie diety tj. Planerów Pełnych Czasu, segregatorów, notatników oraz fantastycznych artykułów piśmienniczych.

Polecamy: 7 praktycznych gadżetów do kuchni, które naprawdę się przydają

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza