Jak zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? Zrób to z dietą bez liczenia i ważenia!

2021-06-22 12:27

Jeśli już wielokrotnie próbowałaś zmienić dietę i pozbyć się pamiątki z okresu ciąży w postaci dodatkowych kilogramów, ale niestety bez sukcesu – mamy dla ciebie propozycję. Zmień na stałe swój styl życia na zdrowszy, ale oparty na twoich zasadach. Wypróbuj dietę bez liczenia i ważenia. Jak to zrobić?

książka
Autor: materiały prasowe

Na rynku wydawniczym nakładem Wydawnictwa Pełnego Czasu ukazała się rewolucyjna książka „Bez liczenia i ważenia”, która uczy, jak komponować wartościowe posiłki dla całej rodziny i unikać tzw. gotowania na dwa garnki, oddzielnie „dietetycznie” dla siebie i „normalnie” dla dzieci i męża. Monika Ciesielska, autorka książki przekonuje przy tym, że dietetycznie może być również normalnie – bez rewolucji.

Kursoksiążka, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy

„Bez liczenia i ważenia” to poradnik, który został przygotowany w formie kursoksiążki, czyli zawiera praktyczne ćwiczenia, które skłaniają do refleksji i analizy własnych zachowań i nawyków żywieniowych. Książka pomaga znaleźć kompromis pomiędzy obsesyjnym kontrolowaniem jedzenia a trybem „hulaj dusza, piekła nie ma”. Zachęca do próby odżywiania bez konieczności ważenia produktów i jedzenia zgodnie z dietą, bez spowiadania się aplikacji ze wszystkiego, co się zjada.

Każdy może zrealizować strategię #bezliczeniaiważenia na swój sposób – w oparciu o samoobserwację, dotychczasowe nawyki żywieniowe i możliwości podyktowane pracą oraz codziennymi obowiązkami.

Do pracy z książką zostały przygotowane dedykowane naklejki, można również skorzystać z innych gadżetów ułatwiających planowanie diety tj. Planerów Pełnych Czasu, segregatorów, notatników oraz fantastycznych artykułów piśmienniczych.

Polecamy: 7 praktycznych gadżetów do kuchni, które naprawdę się przydają

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza