CIAŁO po CIĄŻY: chcesz schudnąć? Przejdź na dietę grejfrutową [FILM]

Ciało po ciąży, dieta po ciąży
Autor: thinkstockphotos.com Dieta grejfrutowa przyspiesza metabolizm i oczyszcza organizm z toksyn.

Dieta grejfrutowa ma znakomite działanie dla organizmu. Oczyszcza go z toksyn, nawadnia, dostarcza witamin oraz... pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Zobacz, jak dzięki grejfrutom możesz zmienić swoje ciało po ciąży.

Grejfruty to wspaniałe owoce, które w Polsce najczęściej spożywają... cukrzycy. A szkoda, ponieważ zawierają wiele witamin i doskonale pozwalają oczyścić organizm z toksyn.

>> Jak badania genetyczne pomagają w kształtowaniu właściwych nawyków żywieniowych?

Ciało po ciąży: możesz wyglądać jak modelka!

Wiele kobiet po porodzie nie może się pogodzić ze swoim nowym ciałem. Denerwują je nadprogramowe kilogramy, to, że brzuch nie spada tak szybko jak powinien, a te fałdki są takie miękkie i rozlewające się, że na brzuchu pojawiły się rozstępy, a na nogach żylaki... - można tak wymieniać i wymieniać. Zamiast jednak wpadać w przerażenie, lepiej wziąć się do roboty. Każda z nas może być śliczna - musi tego tylko bardzo chcieć!

Poza aktywnością fizyczną, bez której niestety nic nie osiągniemy, liczy się prawidłowa dieta. Powinna być lekka, ale bogata w składniki odżywcze, musi dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje (błonnika, białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczy, wapnia itp.).

Ciało po ciąży: dieta grejfrutowa pomoże osiągnąć Ci sukces

Doskonałym wstępem do zmiany odżywiania jest dieta grejfrutowa, która pozwala oczyścić organizm i przygotowuje go na zmiany. Grejfruty są niskokaloryczne i zawierają dużo wody, która nawadnia go oraz wypłukuje toksyny z jelit.

Grejfruty zawierają również szereg witamin, m.in. B, C i E, odpowiadających za sprężystość skóry oraz wygląd włosów i paznokci. Dzięki zawartości błonnika usprawniają trawienie i przyspieszających metabolizm. Dzięki spożywaniu grejfruta możemy bardzo szybko zgubić oponkę na brzuchu! Co ciekawe, grejfruty pomagają również w walce z cellulitem.

>> Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomogą przygotować ciało do ciąży i wrócić do formy po porodzie >>

Ciało po ciąży: na czym polega dieta grejfrutowa?

Na spożywaniu wyłącznie grejfrutów i pomarańczy. Na śniadanie należy wypić sok grejfrutowy (świeżo wyciśnięty). W ciągu dnia zjedz od 4 do 6 posiłków, które będą się składać wyłącznie z tych owoców. Trzeba przy tym dużo pić - co najmniej 2 litry wody lub soku z grejfruta (jeśli jeszcze nie macie ich dosyć). Na takiej diecie nie wolno być dłużej niż 2 tygodnie.

Jeśli jesteście przeciwnikami tak drastycznych diet albo sądzicie, że na takiej diecie nie mielibyście siły, zróbcie sobie od czasu do czasu 1 lub 2 dni oczyszczania organizmu z toksyn (np. w weekend). Same zobaczycie, jak znakomicie się wtedy poczujecie!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE