Ciało po ciąży: platforma wibracyjna alternatywą dla siłowni [FILM]

2014-09-25 13:56 Kinga Molenda
CIAŁO po CIĄŻY: platforma wibracyjna alternatywą dla siłowni [FILM]
Autor: thinkstockphotos.com Ciało po ciąży może powrócić do formy dzięki platformie wibracyjnej

Ciało po ciąży nigdy nie budzi zachwytu młodych mam. Kobiety, które urodziły dzieci, marzą o powrocie do formy. Teraz mają sporo możliwości, bo mogą wytrenować swoje ciała na siłowni, zajęciach fitness czy platformie wibracyjnej!

Powrót do formy po ciąży nigdy nie jest łatwy. Wiele kobiet szybko się poddaje po przejściu na ostrą dietę i treningi na siłowni. Regularna aktywność fizyczna często jest ponad ich siły. Teraz jednak mają możliwość zadbać o swoje ciała w znacznie prostszy i przyjemniejszy sposób.

>> Zobacz także: Ciało po ciąży: 5 zabiegów kosmetycznych po porodzie dla mam [NA TWARZ] >>

Ciało po ciąży: zalety platformy wibracyjnej

Aternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń po ciąży jest bowiem platforma wibracyjna, która pozwala na powrót do formy. Kwadrans ruchu na platformie wibracyjnej, która wytwarza specjalne drgania, odpowiada 1,5-godzinnemu treningowi na siłowni! Wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję oraz pozwala zrzucić zbędne kilogramy.

– Mamy przez producenta rozrysowany konkretny program do ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Ćwiczymy w różnych pozycjach – na siedząco, na leżąco bądź stojąco. Platforma jest urządzeniem, które stymuluje nasze mięśnie do pracy. Pomaga w walce z cellulitem, tracimy zbędne kilogramy, poprawia się metabolizm oraz jędrność skóry – powiedziała Iga Bik, menadżer Centrum Kosmetyki Morskiej Denique, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

>> Sprawdź też: Ciało po ciąży: chcesz schudnąć? Przejdź na dietę grejfrutową [FILM] >>

Warto wiedzieć, że z platformy wibracyjnej można korzystać w domu. Niestety, nie wszyscy mogą na niej trenować, dotyczy to osób, które mają problemy z sercem, kręgosłupem, a także z silnymi bólami migrenowymi. Platforma wibracyjna nie jest także przeznaczona dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

materiały prasowe Newseria
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka