Wakacje w ciąży są potrzebne!

2014-08-05 14:43 Joanna Anczura

Wakacje w ciąży? Kto powiedział, że z brzuszkiem nie można wyjechać na urlop? Przyszłej mamie także należy się wypoczynek. Zobacz, dlaczego warto jechać na wakacje w ciąży.

Wyjazd w ciąży nie tylko pozwoli ci odpocząć od pracy – oderwie cię też od biegania po sklepach i myszkowania w internecie w poszukiwaniu akcesoriów do wyprawki, od przygotowań, badań medycznych, wreszcie od natarczywych myśli o porodzie. To, że jesteś w ciąży, nie znaczy, że powinnaś myśleć wyłącznie o mającym się narodzić dziecku. Co prawda ciąża to teraz najważniejsza sprawa w twoim życiu, ale zanim dziecko przyjdzie na świat i skupi na sobie całą twoją uwagę, pomyśl o sobie.

Wakacje w ciąży ci się należą!

Weź choćby kilka dni wolnego od pracy i domowych obowiązków – i wyjedź tam, gdzie czujesz się najlepiej. Niech to będzie miejsce, które budzi dobre skojarzenia i gdzie będziesz miała pewność, że odpoczniesz, bo nigdzie nie będziesz się musiała śpieszyć. Zabierz ze sobą ukochanego, siostrę, przyjaciółkę albo jedź sama, jeśli uznasz, że jest ci to potrzebne. Fundując sobie taki totalny relaks, najlepiej przysłużysz się swojemu dziecku!

miesięcznik "M jak mama"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE