ŚPIEWAJĄCY LEKARZ hitem internetu. Każdy poród odbiera ze śpiewem na ustach [ZOBACZ FILM]

2014-07-24 10:53

Doktor Carey Andrew-Jaja jest nie tylko niezwykle utalentowanym lekarzem, ale również... wokalistą. Każde dziecko wita na świecie ze śpiewem na ustach. I to dosłownie! Przy każdym porodzie salę wypełniają wesołe dźwięki.

Sala porodowa
Autor: thinkstockphotos.com Doktor Carey Andrew-Jaja wita na świecie dzieci... śpiewem. Uważa, że dzięki temu będą miały lepsze życie.

Witanie każdego dziecka na świecie śpiewem nie było pomysłem doktora Careya Andrew-Jaja, lecz jego poprzednika. Kiedy ten odchodził na emeryturę, poprosił go, aby kontynuował tradycję.

Doktor Andrew-Jaja nie tylko się zgodził, ale zaczął wypełniać powierzone mu zadanie niezwykle sumiennie. Zaśpiewał już dla 8 tysięcy dzieci! - Robię to za każdym razem, gdy odbieram poród. Nie wolno mi wyjść z sali, dopóki nie zaśpiewam - opowiada doktor Carey Andrew-Jaja.

Lekarz uważa, że wesołe powitanie na świecie pozytywnie naznacza noworodka. Dzięki temu już na wstępie dziecko dostaje sygnał, że było oczekiwane z miłością i radością.

Śpiewa nie tylko doktor, ale także personel. Po przyjściu na świat dziecka salę porodową wypełniają wesołe dźwięki. - To mój wymóg, każdy musi śpiewać. Nawet, jeśli ktoś twierdzi, że nie potrafi, wszyscy śpiewamy razem - mówi doktor Carey Andrew-Jaja.

Zobaczcie film!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza