IN VITRO: Małgorzata Rozenek zdecyduje się na trzeci zabieg? Marzy o córeczce!

2014-09-19 18:28 Kinga Molenda

Małgorzata Rozenek urodziła dwóch synów dzięki in vitro. Teraz ponoć marzy o córeczce. Czy podda się kolejnemu zabiegowi in vitro?

Metoda zapłodnienia in vitro wciąż budzi w Polsce duże kontrowersje. Jednak Małgorzata Rozenek, gwiazda programu "Perfekcyjna Pani Domu", nigdy nie ukrywała, że urodziła dwóch synów dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu.

IN VITRO: czy ciąża po in vitro jest inna? >>

In vitro: Małgorzata Rozenek o zabiegach

Niedawno w jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek wyjawiła, że marzy o trzecim dziecku, córeczce. Media podejrzewają, że gwiazda zdecyduje się więc na trzeci zabieg in vitro. W niektórych przypadkach rzeczywiście niemożliwe jest poczęcie dziecka w sposób naturalny. Gwiazda otwarcie opowiadała o in vitro w wywiadzie dla magazynu "Viva". Przyznała, że nie postrzega całego procesu jako drogę przez mękę i nie pamięta, żeby ciężko to przechodziła.

- Pamiętam jeden trudny moment, kiedy dotarło do mnie, że albo in vitro, albo nic. Był w tym żal za utraconym welonem. Zdałam sobie sprawę, że nie będzie wspomnień: "A pamiętasz, to się stało na tym zamku…" - wyznała Małgorzata Rozenek w "Vivie".

Gwiazda przeszła dwa zabiegi, które od razu zakończyły się sukcesami. Od początku wiedziała, że się uda, bo wierzy w moc pozytywnego myślenia. Obie ciąże wspomina cudownie - był to dla niej najpiękniejszy okres jako dla kobiety. Nic dziwnego więc, że jest teraz gotowa na trzecią ciążę.

Tygodnik "Życie na gorąco" ocenia, że teraz Małgorzata Rozenek i jej partner Radosław Majdan są w idealnym momencie, by zacząć się starać o dziecko. Być może więc Małgorzata Rozenek niedługo dołączy do grona ciężarnych gwiazd!

IN VITRO – Czy powiedzieć dziecku, że zostało poczęte tą metodą? >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE