IN VITRO: Małgorzata Rozenek zdecyduje się na trzeci zabieg? Marzy o córeczce!

2014-09-19 18:28

Małgorzata Rozenek urodziła dwóch synów dzięki in vitro. Teraz ponoć marzy o córeczce. Czy podda się kolejnemu zabiegowi in vitro?

IN VITRO: Małgorzata Rozenek zdecyduje się na trzeci zabieg? Marzy o córeczce!
Autor: x-news

Metoda zapłodnienia in vitro wciąż budzi w Polsce duże kontrowersje. Jednak Małgorzata Rozenek, gwiazda programu "Perfekcyjna Pani Domu", nigdy nie ukrywała, że urodziła dwóch synów dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu.

IN VITRO: czy ciąża po in vitro jest inna? >>

In vitro: Małgorzata Rozenek o zabiegach

Niedawno w jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek wyjawiła, że marzy o trzecim dziecku, córeczce. Media podejrzewają, że gwiazda zdecyduje się więc na trzeci zabieg in vitro. W niektórych przypadkach rzeczywiście niemożliwe jest poczęcie dziecka w sposób naturalny. Gwiazda otwarcie opowiadała o in vitro w wywiadzie dla magazynu "Viva". Przyznała, że nie postrzega całego procesu jako drogę przez mękę i nie pamięta, żeby ciężko to przechodziła.

- Pamiętam jeden trudny moment, kiedy dotarło do mnie, że albo in vitro, albo nic. Był w tym żal za utraconym welonem. Zdałam sobie sprawę, że nie będzie wspomnień: "A pamiętasz, to się stało na tym zamku…" - wyznała Małgorzata Rozenek w "Vivie".

Gwiazda przeszła dwa zabiegi, które od razu zakończyły się sukcesami. Od początku wiedziała, że się uda, bo wierzy w moc pozytywnego myślenia. Obie ciąże wspomina cudownie - był to dla niej najpiękniejszy okres jako dla kobiety. Nic dziwnego więc, że jest teraz gotowa na trzecią ciążę.

Tygodnik "Życie na gorąco" ocenia, że teraz Małgorzata Rozenek i jej partner Radosław Majdan są w idealnym momencie, by zacząć się starać o dziecko. Być może więc Małgorzata Rozenek niedługo dołączy do grona ciężarnych gwiazd!

IN VITRO – Czy powiedzieć dziecku, że zostało poczęte tą metodą? >>