Idealna pomoc domowa dla rodziny z dzieckiem? Niezawodna, samodzielna, oszczędna, cicha… pralka Haier

2024-06-11 8:07 Materiał sponsorowany

Prawidłowa higiena jest niezwykle ważna dla zdrowia dziecka. Dlatego jego ubrania oraz pościel powinny być zawsze czyste, świeże i pozbawione bakterii. To zaś oznacza, że wybór odpowiedniej pralki ma znaczenie. Wydajność, bezpieczeństwo, higiena i komfort użytkowania – to cechy, które znajdziemy w najnowszej pralce Haier X11.

pralka
Autor: materiały prasowe

Narodziny dziecka to prawdziwa rewolucja. Także w sensie organizacyjnym. Nowy członek rodziny oznacza nie tylko ogrom miłości, ale także nowe obowiązki. Opieka nad dzieckiem, zajmowanie się domem, praca zawodowa - wszystko to sprawia, że mamy mniej czasu dla siebie i pod koniec dnia często czujemy ogromne zmęczenie. Na szczęście są sposoby, by temu zaradzić. W domowych obowiązkach na pewno pomoże nowoczesny, doskonałej jakości sprzęt, który wykona za nas przynajmniej część pracy. Jednym z urządzeń, które należą do najczęściej używanych przez rodziny z dziećmi, jest pralka. To zadziwiające, jak często trzeba prać, gdy na pokładzie jest mały człowiek! Dlatego warto zadbać, aby nasze urządzenie piorące było najwyższej jakości. Tak jak pralka Haier X11 HW100-BD14397U1.

Higiena i bezpieczeństwo

Jako rodzice staramy się chronić malucha przed szkodliwymi drobnoustrojami. I słusznie, bo jego system odpornościowy jest jeszcze niedojrzały i nie stanowi skutecznej obrony.

W zadbaniu o zdrowie dziecka pralka firmy Haier może być cennym sojusznikiem. Wyposażono ją bowiem w system antybakteryjny ABT® usuwający do 99,9% zarazków z szuflady na detergenty oraz kołnierza bębna. Atutem tego modelu jest również funkcja Smart Dual Spray, dzięki której kołnierz i drzwiczki urządzenia po każdym praniu zostają automatycznie oczyszczone, co przekłada się bezpośrednio na czystość i higienę ubrań naszych i naszych pociech.

Zawsze świeże i pachnące pranie

Zastosowany w urządzeniu system Ultra Fresh Air sprawia, że nie musimy spieszyć się z wyjęciem upranych rzeczy (czasem naprawdę nie ma na to czasu). Regularnie wtłaczane do wnętrza bębna świeże powietrze przeciwdziała powstawaniu pleśni i brzydkiego zapachu wilgoci, a jednocześnie uelastycznia i wygładza tkaniny. Wszystko to sprawia, że ubrania wyjęte z pralki nawet po 12 godzinach wciąż są świeże i mają przyjemny zapach.

Gwarantowana delikatność i ochrona naszych ubrań

Pralka jest wyjątkowo przyjazna dla tkanin. Producent wyposażył ją w unikalny bęben łączony laserowo o powierzchni przypominającej kształtem malutkie poduszeczki. Podczas pracy urządzenia ubrania swobodnie się w nim przesuwają, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo powstania zmechaceń oraz innych uszkodzeń materiału.

Oszczędność i ekologia

Dla rodzinnego budżetu ważne jest, że pralka Haier X11 spełnia normy najwyższej efektywności energetycznej A, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze rachunki za prąd. Jednocześnie zużywając mniej energii, chronimy środowisko.

Oszczędnościom sprzyjają też rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Funkcja Auto Dose odpowiada za precyzyjne dozowanie detergentu, dostosowując ilość potrzebnego środka do prania i płynu do płukania na podstawie parametrów takich jak waga ubrań czy ilość zużywanej podczas cyklu wody.

Z kolei jeżeli nie wiemy jaki program prania wybrać, pomoże nam w tym inteligentny program AI, który na podstawie ilości i rodzaju pranych tkanin zastosuje odpowiednią ilość wody i detergentu. Zoptymalizuje tym samym nasz proces prania pod kątem zużycia wody, energii i detergentów, zapewniając lepszą pielęgnację naszej odzieży. A wszystko po to, by zaoszczędzić nasz czas i pieniądze.

Cicha nocna zmiana

W domu, w którym są dzieci, nie ma pory nieodpowiedniej do prania. Dlatego ważne jest, aby pralka pracowała cicho. Model Haier X11 zdecydowanie spełnia ten wymóg. Innowacyjny silnik, połączony bezpośrednio z bębnem, ogranicza do minimum powstające w czasie wirowania wibracje i towarzyszący im hałas. W efekcie urządzenie generuje tylko 69dB. Pralka pracuje tak dyskretnie, że można ją uruchomić nawet w nocy. Warto przy tym wspomnieć, że ten cichy, nowoczesny silnik jest bardzo trwały. Producent daje na niego aż 25 lat gwarancji.

Gładkość bez prasowania

Osobom, które nie lubią prasowania (czyli prawdopodobnie zdecydowanej większości), przypadnie do gustu funkcja Steam. Umożliwia ona skorzystanie w wybranych programach prania z zalet pary wodnej, która wygładza ubrania nawet o 80%. W rezultacie często można w ogóle zrezygnować z prasowania. Jakaż to oszczędność czasu, prawda?

Skuteczna dezynfekcja ubranek

Funkcja Steam jest także niezwykle przydatna do dezynfekcji ubranek naszych dzieci. Likwiduje ona szkodliwe bakterie i usuwa alergeny, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych pociech. Warto zatem pamiętać o dodaniu pary do każdego cyklu prania.

Maksymalna wygoda

Wykorzystanie zaawansowanych technologii bardzo usprawnia też korzystanie z urządzenia. Sztuczna inteligencja wskaże nam odpowiedni do rodzaju tkanin program, a także zapamięta najczęściej wybierane ustawienia i na panelu sterowania uporządkuje je według częstotliwości używania. Dzięki temu po włożeniu ubrań do bębna, można błyskawicznie uruchomić urządzenie.

Zdalne sterowanie

Pralką można również sterować za pomocą aplikacji hOn. Umożliwia ona zdalne włączenie urządzenia, a potem monitorowanie jego pracy. Zapewnia także dostęp do 60 dodatkowych wyspecjalizowanych programów prania. Dodatkowo można w niej znaleźć informacje o stanie technicznym pralki oraz sposobach jej konserwacji. Aplikacja oferuje także praktyczne rady na temat prania różnych tkanin.

2w1, czyli pralko-suszarka Haier X11

Jeśli mamy niewielkie mieszkanie, możemy zdecydować się na wybór sprzętu łączącego w sobie funkcje pralki i suszarki. Dobrym wyborem będzie pralko-suszarka Haier X11 HWD100-BD14397US. Do nowoczesnych technologii zastosowanych w pralce X11 dodano innowacyjne rozwiązania ułatwiające suszenie. Pozwalają one m.in. na dostosowanie jego intensywności i czasu do rodzaju, ilości oraz stopnia wilgotności tkanin.

Haier
Autor: materiały prasowe

Warto dodać, że kupując teraz pralkę, pralko-suszarkę lub suszarkę Haier z serii X11 można otrzymać kartę podarunkową do Rituals o wartości 500 zł. Szczegóły promocji: https://promocja-haier.pl/karta-podarunkowa.

Więcej informacji na temat serii X11: https://www.haier-europe.com/pl_PL/x-series-11/