Testy i Quizy

Magda Gessler to polska restauratorka, znana imprezowiczka, gwiazda telewizji, matka, babacia, a czasem nawet, gdy słyszy muzykę, ponętna kocica. Którym wcieleniem szalonej Madzi jesteś? Sprawdź w naszym quizie! Uwaga - grozi zerwaniem boków ze śmiechu...
Co widzisz na obrazku jako pierwsze? To pytanie, które często zadaje się przy wszelkiego rodzaju iluzjach obrazkowych. Są niczym zagadki, które badają spostrzegawczość, ale mogą również wiele powiedzieć o naszej osobowości. Niekiedy zdradzają także przyszłość.
Chcesz lepiej poznać charakter i osobowość swojego dziecka? Wystarczy, że spojrzysz mu w oczy. Zwrócisz uwagę na ich kształt i wielkość, a dowiesz się znacznie więcej o jego osobowości i charakterze.
Spotkasz wokół siebie dwa typy ludzi: jedni są marzycielami, którzy nieustannie snują niewiarygodne plany, drudzy - realistami żyjącymi tylko "tu" i "teraz". A ty, jakim jesteś typem? Test z fotografią pomoże ci odkryć prawdę o sobie.
Każdy z nas jest inny, a od naszego charakteru, postrzegania świata zależy bardzo wiele, także podejmowanie decyzji. Niektórzy z nas kierują się przeczuciami, inni rozkładają wszystko na czynniki pierwsze i dopiero potem przechodzą do czynów. Ten prosty test z Internetu pokazuje, czy kierujesz się w życiu logiką czy intuicją.
Czy twoje postrzeganie świata może powiedzieć coś o twoim charakterze? Eksperci twierdza, ze tak. W końcu nie bez powodu niektórzy widząc tę szklankę z wodą mówią, że jest prawie pełna, a inni - że prawie pusta. Ten rysunek powie coś o twoim charakterze. Naprawdę niewiele ludzi widzi na nim tego czworonoga.
Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawymi świata indywidualistami. Są niezwykle uzdolnione, ale przez przekorność i upartość nie zawsze mają w życiu lekko. W kontaktach towarzyskich są trochę wycofane i lubią chodzić własnymi ścieżkami, przez co ciężko im się zaangażować w głębokie relacje. Jakie jeszcze są osoby spod znaku Wodnika?
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca to zarażający entuzjazmem i optymizmem hedoniści. Mają gorący temperament i niegasnącą potrzebę przygód. W życiu zawodowym są nastawione na rozwój, a pieniądze im sprzyjają mimo rozrzutności. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Strzelec? Jaka jest kobieta Strzelec, a jaki mężczyzna Strzelec?
Znak zodiaku Skorpion jest odporny na porażki. Jeśli coś mu nie wyjdzie, nie traktuje tego jako totalnej klęski, wstaje, otrzepuje się i brnie do przodu dalej. A przy okazji wyciąga wnioski na przyszłość. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Skorpion?
Zodiakalny Koziorożec jest realistą, który nigdy nie buja w obłokach, zasadniczym w swoich poglądach i dość powściągliwym w okazywaniu uczuć. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Koziorożec?
Wydaje ci się, że nad wszystkim panujesz, a jednak wasza codzienność stale kręci się wokół dziecka? Zobacz, czy przypadkiem kilkulatek nie przejął sterów... Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, kto tutaj rządzi.
Zagadki dla dzieci to sprawdzian nie tylko dla nich, ale i dla dorosłych. Czasami dzieci pokonują nas swoją spostrzegawczością i wyobraźnią, Przykładem jest zagadka: w którą stronę jedzie autobus?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza