Testy i Quizy

Wakacje w pełni, ale już teraz warto pomyśleć o maluchach, które we wrześniu idą do przedszkola po raz pierwszy. To duży stres i dla dziecka, dlatego trzeba je odpowiednio przygotować do zmian, które nadchodzą i do rozłąki z mama. Wiesz, jak to zrobić? Umiesz przygotować dziecko do przedszkola?
Czy jesteś gotowa na powrót do pracy? Nasz psychotest pomoże ci odpowiedzieć na to pytanie.
Rodzina "pomaga", ty zarządzasz. To bardziej wyczerpujące niż myślisz. To nic, że podział obowiązków w domu jest w miarę możliwości równy. Ale czy sprawiedliwy? Wykonaj nasz test, a dowiesz się, jak wiele pracy, której nikt nie zauważa, to ty wykonujesz w waszym domu.
Wiek bohaterów "M jak miłość" często budzi kontrowersję, szczególnie w przypadku tych najmłodszych osób, które właściwie dorastają na planie serialu. Czasami dochodzi wręcz do wpadek, które są niezrozumiałe dla widzów, bo aktor gra w "M jak miłość" dziecko, a w prywatnym życiu jest niemal dorosły! Takich sytuacji jest więcej, a czy Ty dasz radę odkryć, ile naprawdę mają lat bohaterowie "M jak miłość"? W niektórych przypadkach naprawdę trudno jest zgadnąć wiek, a prawda szokuje! Już teraz sprawdź się w QUIZIE.
Przyjmowanie witamin i minerałów to codzienność każdej przyszłej mamy. Czy wiesz w jakim celu kobiety w ciąży przyjmują witaminy i suplementy diety dla ciężarnych? Jakie to ma znaczenie dla rozwoju twojego dziecka? Rozwiąż test i sprawdź, co wiesz o witaminach dla kobiet w ciąży!
Mężczyźnie trudniej oswoić się z rolą taty, choć są panowie, którzy marzą o dziecku od momentu ślubu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój partner będzie dobry ojcem, zrób test i przekonaj się, na co możesz liczyć
Bycie konsekwentnym rodzicem niektórym przychodzi łatwo, innym trudno. Warto jednak wiedzieć, że w ogólnym rozrachunku konsekwencja wobec dzieci przynosi dobre efekty - daje im wbrew pozorom poczucie bezpieczeństwa i uczy prawidłowych zachowań. Sprawdź, czy jesteś konsekwentnym rodzice, rozwiązując nasz test.
Osoby urodzone pod znakiem Barana są pełne temperamentu, energii i przebojowości, a czasami nawet wybuchowe i gwałtowne. To urodzeni zwycięscy. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Baran?
Panna stawia na nieustający rozwój. Wręcz pochłania wiedzę. Pomaga jej w tym cierpliwość i samozaparcie. Swoją wiedzą ludzie spod tego znaku często przewyższają otoczenie, chociaż się tym wcale nie chwalą, uważają to za rzecz normalną. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Panna?
Skorpion jest odporny na porażki. Jeśli coś mu nie wyjdzie, nie traktuje tego jako totalnej klęski, wstaje, otrzepuje się i brnie do przodu dalej. A przy okazji wyciąga wnioski na przyszłość. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Skorpion?
Osoby urodzone pod znakiem Ryb są zamknięte w sobie i pogrążone w marzeniach. Uciekają od prozy życia, a wymyślonych przez siebie idei nie potrafią doprowadzić do końca. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Ryby?
Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawe świata, uzdolnione, lubią eksperymentować i wymyślać rewolucyjne idee. Ale są też przekorne i uparte, a w kontaktach towarzyskich trochę wycofane. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Wodnik?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza