Quizy

Spokojny domator, który zawsze znajdzie sobie sam zajęcie czy może rozlatany mały artysta, który nie usiedzi na miejscu nawet sekundy? Dusza towarzystwa czy nieśmiałek? Sprawdź na jakie dziecko wyrośnie twój maluszek, według znaku zodiaku!
Seks jest zwykle intuicyjny, nie trzeba się go uczyć, a jednak...? Pewna wiedza na temat współżycia jest potrzebna każdemu kochankowi. Sprawdź swoją wiedzę na temat seksu i przekonaj się, co tak naprawdę wiesz o seksie?
Waga w ciąży nigdy nie stoi w miejscu. Zastanawiasz się, ile możesz przytyć w ciąży? Rozwiąż test i sprawdź, czy uda Ci się utrzymać zgrabną sylwetkę jak Megan Fox, czy podobnie jak Kim Kardashian sporo przytyjesz!
Nie wiesz, czy twoje dziecko jest już gotowe na to, by bez rodziców spać u dziadków? Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się, jak sobie z tym poradzi.
Karta rowerowa nazywana jest pierwszym prawem jazdy. Aby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego. A jak jest z twoją wiedzą na ten temat? Czy zdałabyś test na kartę rowerową?
Nie da się ukryć, że wspólne rodzicielstwo nie zawsze jest łatwą sprawą. Inne wizje wychowawcze, czy różne temperamenty, które kiedyś się uzupełniały, a przy pojawieniu się dzieci są zarzewiem konfliktu, potrafią poróżnić parę, a dziecku wychowującemu się w takiej atmosferze skutecznie uprzykrzyć życie. Te pary zodiakalnych rodziców nie mają jednak takich problemów.
Astrologię można traktować na poważnie, lub jako zabawę. Niekiedy jest w niej wiele prawdy, a może tylko jej się doszukujemy... Ze znaku zodiaku można wyczytać, jakim typem matki jest kobieta według gwiazd. Pobłażliwą czy wymagającą? Surową czy łagodną? Czułą czy oschłą? Zobaczcie same jak znaki zodiaku wpływają na macierzyństwo.
Jak długo będziesz rodzić? Tego nie da się przewidzieć, ale jest kilka czynników, które według statystyk przyspieszają poród lub go opóźniają. Zrób nasz test i zobacz, jak długo będziesz rodzić?
Według astrologii pewne znaki zodiaku zapewniają urodzonym pod nimi dzieciom większą pewność siebie. Jednym z takich znaków jest Lew, ale nie tylko te dzieci uważane są za wyjątkowo przebojowe, odważne i pewne swoich możliwości. O które znaki chodzi?
Pamiętasz, kto wystrugał z drewna Pinokia i jak miał na imię brat Ali Baby? Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się, ja dobrze pamiętasz baśnie z dzieciństwa.
Przyjmowanie witamin i minerałów to codzienność każdej przyszłej mamy. Czy wiesz w jakim celu kobiety w ciąży przyjmują witaminy i suplementy diety dla ciężarnych? Jakie to ma znaczenie dla rozwoju twojego dziecka? Rozwiąż test i sprawdź, co wiesz o witaminach dla kobiet w ciąży!
O wadze decyduje styl życia. Chcesz schudnąć? Zobacz najpierw, z jakiego powodu przybyło ci kilogramów! Poznanie własnych błędów żywieniowych, to pierwszy krok do sukcesu.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza