Quizy

Waga w ciąży nigdy nie stoi w miejscu. Zastanawiasz się, ile możesz przytyć w ciąży? Rozwiąż test i sprawdź, czy uda Ci się utrzymać zgrabną sylwetkę jak Megan Fox, czy podobnie jak Kim Kardashian sporo przytyjesz!
Rozwiąż nasz test, a przekonasz się, czy wiesz, jak przebiega poród, co dzieje się wtedy z twoim ciałem oraz jakie są procedury w szpitalu. Uwaga: na każde pytanie jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.
Współżycie w ciąży – niby normalna, ludzka rzecz, a jednak budzi wiele wątpliwości. Co wiesz na temat miłości fizycznej w czasie oczekiwania na dziecko i o współżyciu w ciąży? Oto odpowiedzi na najważniejsze pytania.
Seks jest zwykle intuicyjny, nie trzeba się go uczyć, a jednak...? Pewna wiedza na temat współżycia jest potrzebna każdemu kochankowi. Sprawdź swoją wiedzę na temat seksu i przekonaj się, co tak naprawdę wiesz o seksie?
Język młodzieżowy zmienia się wraz z kolejnymi rocznikami dorastających nastolatków. Z pewnością nie znasz wszystkich tych, które są dziś w użyciu! Niektóre słowa ze slangu młodzieżowego popularne są jednak od lat. Zobacz, które znasz! A ilu używasz? Czy językowo należysz do młodzieży, czy seniorów?
Spokojny domator, który zawsze znajdzie sobie sam zajęcie czy może rozlatany mały artysta, który nie usiedzi na miejscu nawet sekundy? Dusza towarzystwa czy nieśmiałek? Sprawdź na jakie dziecko wyrośnie twój maluszek, według znaku zodiaku!
Astrologię można traktować na poważnie, lub jako zabawę. Niekiedy jest w niej wiele prawdy, a może tylko jej się doszukujemy... Ze znaku zodiaku można wyczytać, jakim typem matki jest kobieta według gwiazd. Pobłażliwą czy wymagającą? Surową czy łagodną? Czułą czy oschłą? Zobaczcie same jak znaki zodiaku wpływają na macierzyństwo.
Jakie są osoby urodzone pod znakiem Tygrysa według chińskiego horoskopu? Dotyczy on osób urodzonych w większkości w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 i 2010. Kolejne Tygrysy urodzą się w 2022.
Odpowiedz na 8 pytań i sprawdź, czy twoje dziecko można określić mianem High Need Baby czyli potocznie mówiąc "hajnid".
Płeć dziecka ustalana jest już w momencie zapłodnienia, jednak rodzice dowiadują się o niej znacznie później. Dopiero w 14-16 tygodniu ciąży lekarz jest w stanie określić płeć malucha. Istnieje jednak wiele przesłanek, dzięki którym już wcześniej można podejrzewać czy kobieta urodzi chłopca czy dziewczynkę.
Pamiętasz kto wystrugał z drewna Pinokia i jak miał na imię brat Ali Baby? Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się, ja dobrze pamiętasz baśnie z dzieciństwa.
Skóra kobiety w ciąży zwiększa swoją objętość i może urosnąć nawet o 30 procent. Nic dziwnego, że jest narażona na czynniki zewnętrzne i bardziej wrażliwa na ich negatywne działanie. O skórę w ciąży trzeba dbać wyjątkowo troskliwie. Co wiesz o problemach ze skórą w ciąży?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza