Quizy

Wiosenne dzieci spod tego znaku to dusze towarzystwa. Rówieśnicy je uwielbiają, ale dla rodziców ich ogromna energia może być męcząca, zwłaszcza, że wydaje się, że buzia im się nie zamyka. Problemem wychowawczym może być też ich lenistwo i - wbrew pozorom, jakie stwarzają - brak wiary w siebie.
Astrologię wielu traktuje z przymrużeniem oka. Inni wierzą w nią w pełni i z zamiłowaniem patrzą w gwiazdy. Niezależnie od tego, z której grupy jesteśmy, zarówno nasze czytelniczki, tak jak i my w redakcji, w charakterologii znaków zodiaku widzimy zaskakująco dużo prawdy. A co z super mocami znaków?
Waga w ciąży nigdy nie stoi w miejscu. Zastanawiasz się, ile możesz przytyć w ciąży? Rozwiąż test i sprawdź, czy uda Ci się utrzymać zgrabną sylwetkę jak Megan Fox, czy podobnie jak Kim Kardashian sporo przytyjesz!
Odpowiedz na 8 pytań i sprawdź, czy twoje dziecko można określić mianem High Need Baby, czyli potocznie mówiąc "hajnid".
Zagadki potrafią czasem zdumieć najbardziej tęgie głowy i być powodem wielu dyskusji. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się najróżniejsze równania matematyczne z podstawówki, którym dorośli nie dają rady. Teraz ciężką łamigłówką podzielił się pewien tiktoker. Dzieci nie mają z nią problemu. U dorosłych jest jednak nieco gorzej.
Grudzień to czas świątecznych przygotowań i rodzinnych spotkań. Warto jednak zwrócić uwagę na wyjątkową datę, która przypada właśnie w tym miesiącu. Ten dzień, miesiąc i rok pod względem numerologii niesie ze sobą unikatową energię. Sprawdzamy, jaki może mieć wpływ na nasze życie.
Imieniny miesiąca, to zdaniem numerologii zawsze czas o wyjątkowej energii. W listopadzie, dzień ten jest o tyle wyjątkowy, że składa się z liczb mistrzowskich. Gdy dodamy do tego najkorzystniejszą zdaniem numerologów godzinę dnia, czyli 11:11, otworzyć można portal do... spełniania marzeń. O co dokładniej chodzi?
Japoński test osobowości zwany też testem sześcianu pozwala sięgnąć do podświadomości. Aby go wykonać wystarczy 5 minut i kartka papieru. W Azji uznawany jest za niezwykle skuteczny i trafny. Wystarczy wyobrazić sobie kilka rzeczy, zgodnie z polecaniami, a później je opisać.
Październik to czas atmosfery magii, czarów i tajemnicy z uwagi na Halloween i następujące po nim już w listopadzie dzień Wszystkich Świętych. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, bo na koniec miesiąca przypada też pełnia księżyca. Jak według astrologów będzie ona wpływała na poszczególne znaki? Zwłaszcza cztery z nich powinny mieć się na baczności.
Numerologia to więcej niż klasycze sumowanie liczb z daty urodzenia. Okazuje się, że wiele można dowiedzieć się z ostatniej cyfry rocznika. Pokazuje ona nasz numerologiczny żywioł. Okazuje się, że jest coś w słowach nauczycieli, którzy określają uczniów po roczniku. Mówiąc - "ten rocznik jest zwariowany" mogą wcale nie przypinać przysłowiowych łatek.
Niebieski Księżyc w znaku Ryb zafunduje nam intensywny przypływ emocji i odkrycie gorzkich prawd. W tym czasie będziemy musieli podjąć pewne wyrzeczenia. To idealna chwila, by zastanowić się nad tym, co w naszym życiu już nie pełni właściwej roli.
Pełnia Księżyca 2023. Nadchodzi wyjątkowa pełnia Księżyca, która skrywa wiele niesamowitych emocji i obietnic. To zjawisko, które nie może umknąć naszej uwadze. Zbliżający się superksiężyc zapowiada niezapomniane chwile i pozytywne zmiany.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza