3-latek z "Mam talent" traktuje recytowanie wierszy jak zabawę [FILM]

2014-09-19 12:42

3-letni Rafał ze Śląska podbił serca internautów swoim występem w show "Mam talent". Chłopiec wyrecytował "Inwokację" z "Pana Tadeusza". Okazuje się, że chłopiec traktuje recytowanie wierszy jak zabawę!

3-latek z Mam talent traktuje recytowanie wierszy jak zabawę [FILM]
Autor: x-news 3-letni Rafałek nie ma problemów z zapamiętaniem wierszy

3-letni Rafał ze Śląska jest najmłodszym uczestnikiem show "Mam talent" w Polsce i na świecie. Chłopiec błyskawicznie podbił serca jurorów, widzów i internautów swoim występem, podczas którego wyrecytował "Inwokację" z "Pana Tadeusza". Teraz ma już ponad 100 tys. fanów na Facebooku!

3-latek z Mam talent recytuje "Pana Tadeusza". Zobacz, jak zachwycił jurorów [HIT INTERNETU] >>

Rafałek z "Mam talent" uwielbia występować i recytować wiersze

Dlaczego Rafałek recytował właśnie "Inwokację" z Pana Tadeusza? Jego rodzice, Monika Popczyk-Szołtysik i Tomasz Szołtysik, pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o pasjach chłopca. 3-latek bardzo wcześnie nauczył się mówić i już jako 2-letnie dziecko brał udział w regionalnych konkursach, gdzie recytował wierszyki po śląsku. Chłopiec ma świetną pamięć - nie musiał być zmuszany do nauki "Inwokacji", wystarczyło, że rodzice czytali mu "Pana Tadeusza" przed snem!

Co istotne, dla rodziców Rafałka najważniejsze jest dobro chłopca. Nie chcą zrobić z niego gwiazdy, widzą jedynie, że ich syn uwielbia występować, a recytowanie traktuje jak zabawę.

- My jako rodzice czujemy, że dla niego jest to zabawa. Wiemy, co go cieszy - powiedział tata 3-letniego Rafałka.

4-letnia dziewczynka tworzy z mamą papierowe kreacje w stylu gwiazd [FILM] >>

Dzień Dobry TVN/x-news
Nasi Partnerzy polecają