56-letnia aktorka urodziła dziecko. „Kiedy lekarz mi o tym powiedział, pomyślałam, że oszalał''

2023-02-17 15:39

Claudia Raia gwiazda brazylijskiej telewizji w wieku 56 lat urodziła dziecko. Aktorka od lat bezskutecznie starała się o potomstwo z obecnym mężem i już dawno się poddała. Kiedy lekarz powiedział jej, żeby wykonała test ciążowy, pomyślała, że zwariował.

56-letnia gwiazda telewizji urodziła dziecko. „Kiedy lekarz mi powiedział, pomyślałam, że oszalał''
Autor: Instagram/@claudiaraia 56-letnia gwiazda telewizji urodziła dziecko. „Kiedy lekarz mi powiedział, pomyślałam, że oszalał''

Claudia Raia to brazylijska aktorka, piosenkarka, tancerka i producentka teatralna, znana i lubiana na swoim kontynencie. Kilka dni temu poinformowała swoich fanów na Instagramie, że 11 lutego na świat cały i zdrowy przyszedł jej synek – Luca.

„Luca przybył rozświetlając sobotnią noc! Od tego czasu świat nabrał nowego koloru dla naszej rodziny. Przepełnia nas szczęście i miłość” – napisała szczęśliwa mama.

Gadaj Zdrów: Mama dwójki dzieci z in vitro: "Nie afiszuję się z tym"

Przez lata starała się o dziecko. Zaszła w ciążę naturalnie w wieku 56 lat

To nie pierwsze dziecko piosenkarki. Claudia Raia ma jeszcze dwoje dorosłych dzieci z wcześniejszych małżeństw: 20-letnią córkę Sofię i 25-letniego syna Enzo. Mały Luca zaś jest owocem jej trzeciego małżeństwa z Jarbasem Homema de Mello. Para od 10 lat starała się od potomka. W przeszłości przechodzili zabiegi in vitro, ale bez powodzenia. Gdy aktorka miała 48 lat postanowiła zamrozić swoje jajeczka, ale dwa lata później lekarz stwierdził u niej menopauzę. Mając 55 lat zaszła w naturalną ciążę przez przypadek. W wywiadzie dla portalu Honey.nine.com wyznała, że gdy lekarz poradził jej wykonanie testu ciążowego, pomyślała, że kompletnie zwariował. Tymczasem okazało się, że była już w 3. miesiącu ciąży.

56-letnia mama: „Pozwólcie rodzić kobietom dzieci, gdy same tego pragną”

Mały Luca wrócił już do domu ze swoimi rodzicami, których przepełnia wielka radość i wdzięczność za jego życie. Dumni rodzice dzielą się zdjęciami swojej pociechy z całym światem. W dzień powrotu z maluszkiem do domu jego mama napisała:

„Dzień powrotu do domu z miłością mojego życia. Nie mam słów, aby opisać emocje związane z narodzinami, miłość do dziecka jest czymś naprawdę boskim i wyjątkowym! Dziękujemy za wszystkie wiadomości pełne serdeczności, bardzo nas to cieszy”.

Niestety nie wszyscy podzielają radość pary. Niektórzy obserwatorzy zarzucają aktorce, że rodząc dziecko w tak późnym wieku, wykazała się dużą nieodpowiedzialnością. Claudia Raia nie pozostawiła tych komentarzy bez odpowiedzi i na łamach portalu Honey.nine.com zaapelowała do wszystkich o więcej wyrozumiałości:

Pozwólcie rodzić kobietom dzieci, gdy same tego chcą. Powinny zachodzić w ciąże, kiedy uznają to za stosowne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza