Alex z Rzeszowa podbił świat mody. Ma 4 lata i chodzi po londyńskich wybiegach

2014-08-06 13:46

4-letni Alex z Rzeszowa szturmem zdobył świat mody. W tej chwili regularnie chodzi po londyńskich wybiegach, jest twarzą sklepu odzieżowego, a jego zdjęcia pojawiają się w magazynach w różnych krajach. A na początku przymierzanie różnych ciuchów było... zabawą.

Za karierę Alexa z Rzeszowa w gruncie rzeczy odpowiada mama, Izabela Tomaszek. To ona zaczęła bawić się strojem syna i ubierać go tak, jak ubierają się gwiazdy i znani projektanci. Chłopcu spodobała się ta zabawa, dlatego mama zaczęła robić mu zdjęcia i umieszczać je w internecie.

Kim jest Modnisia? Ma 5 lat, a internet oszalał na jej punkcie >>

Alex z Rzeszowa podbił londyńskie wybiegi

Stworzone przez nią stylizacje szybko znalazły fanów. Zdjęcia Alexa na Facebooku lubiło coraz więcej osób, mama założyła mu więc profil na Instagramie oraz blog. Nie minęło wiele czasu, a chłopca wypatrzyli ludzie z branży.

Stylistka dla dzieci. Nowa moda wśród rodziców >>

Kariera 4-letniego Alexa nabierała tempa, rodzice postanowili więc przenieść się do Londynu, mekki mody. Opłacało się - dziś Alex regularnie chodzi po wybiegach, jest twarzą sklepu odzieżowego, a jego zdjęcia były publikowane w magazynach w różnych krajach.

Jak myślicie, zostanie modelem? Zobaczcie film i zdjęcia!

Agencja TVN/x-news