Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Wiadomo, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice

2024-05-15 13:40

Ania i Jakub z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" powitali na świecie długo wyczekiwanego synka. Rolniczka będzie mogła świętować najbliższy Dzień Mamy już z maluszkiem w ramionach. Imię, jakie wybrali, może być zaskoczeniem.

Ania z Rolnik szuka żony urodziła. Wiadomo, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice
Autor: getty images/ Screen Instagram @rolnikszukazonytvp Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Wiadomo, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice

Ania i Jakub, którzy poznali się dzięki programowi TVP "Rolnik szuka żony", doczekali się wspólnej pociechy. Na profilu instagramowym produkcji pojawiło się zdjęcie maluszka. Internauci ślą gratulacje dla rodziców, a spostrzegawczy fani od razu dopatrują się podobieństwa. Nie mają wątpliwości, że synek Ani i Jakuba jest podobny do swojego taty.

Tutaj mieszka Anna z „Rolnik szuka żony”

"Przedstawiamy Wam Dariusza"

Trzeba przyznać, że choć złośliwi nie szczędzili słów krytyki pod adresem decyzji Ani, która zdecydowała się dać szansę Jakubowi, para udowadnia, że łączy ich prawdziwe uczucie. Jeszcze w święta Bożego Narodzenia poinformowali o tym, że planują ślub, a rolniczka jest w ciąży.

Na Instagramie Ani można było zobaczyć zdjęcia z sesji ciążowej i obserwować, jak para przygotowuje się na prawdziwą życiową rewolucję. Długo wyczekiwany przez Anię i Jakuba moment wreszcie nadszedł. Malutki synek pary jest już na świecie. Informacja o płci dziecka nie była tajemnicą, za to wielką niespodzianką okazał się wybór imienia. Próżno szukać go w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych imion dla chłopców. Nie jest też obecnie szczególnie popularne.

Para zdecydowała się nazwać chłopca imieniem Dariusz. Co może być dla wyczekujących dobrych wieści fanów zaskoczeniem, fotografia maluszka nie pojawiła się ani na profilu społecznościowym mamy czy taty chłopca. Zdjęcie zostało opublikowane na profilu społecznościowym programu "Rolnik szuka żony" na Instagramie. "Przedstawiamy Wam Dariusza ❤️ Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka!" - napisano w poście.

Czytaj też: Czy Zosia Zborowska urodziła? Wstawiła zabawne zdjęcie ze szpitala, teraz zamilkła

"Cały Jakub"

Opublikowane na Instagramie zdjęcie małego Dariusza zostało wykonane w szpitalu, gdy smacznie spał. Na rączce chłopczyka widać oddziałową opaskę w niebieskim kolorze.

Fani programu od razu dopatrzyli się podobieństwa chłopca do taty. Musimy przyznać, że... również je dostrzegamy!

Dołączamy się do gratulacji i życzymy zdrowia dzielnej mamie!

Czytaj też: Sandra Kubicka dostała pierwszy prezent na Dzień Matki. Gdy go otworzyła, zalała się łzami

Jak powinien mieć na imię twój synek?

Pytanie 1 z 6
Jaki obraz powiesiłabyś sobie na ścianie?