Czy mężczyzna wytrzymałby ciążę? Żona zrobiła mu test i co się okazało?

2023-04-05 13:27

Zmęczenie, mdłości, ciężar brzucha, problemy z poruszaniem, no i kopniaki dziecka. Mężczyźni nie mają pojęcia, przez co przechodzą kobiety w ciąży. Aktor Hashim Lafond dowiedział się, dzięki testom wymyślonym przez jego żonę.

Czy mężczyzna wytrzymałby ciążę?
Autor: Instagram @hasimlafond

Hasim Lafond, amerykański aktor i celebryta jest ze swoją żoną od 15. roku życia. Ich rodzinne perypetie można śledzić na Instagramie. Właśnie spodziewają się szóstego dziecka, więc chcąc pokazać mężowi, co przechodzi będąc w ciąży, Netta wyzwała go na challenge, w którym poza "uroki" ciąży. Zaczęło się od #watermelonpregnancychallenge, czyli wyzwaniu ciążowego arbuza. 

Próba arbuza - czy jej podołał?

Próba polega na wykonywaniu codziennych czynności ze sporym arbuzem przyczepionym do brzucha folią spożywczą. Widzimy jak Hashim podnosi się, zakłada buty, jedzie samochodem, pije wodę i robi zakupy mając taki dodatkowy balast i... cierpi. Dodatkowo żona poklepuje go co jakiś czas po brzuchu symulując kopnięcia dziecka. "Myślałem, że będzie łatwo" - pisze aktor.

Skurcze na zawołanie

Na kolejnym filmie widzimy aktora z podłączonymi do brzucha elektrodami stymulującymi prądem mięśnie. Będą one naśladować skurcze, jakie czuje ciężarna. "Więc to tak się czuje skurcze! Challenge z arbuzem mi nie wstarczył, podłączyłem się do symulatora skurcżów"  - napisał Hashim. 

Kiedy po pierwszych skurczach Hashim ciężko wzdycha i mówi, że chce się wycofać, Netta, która kontroluje próbę, mówi mu, że ustawiła dopiero pierwszy stopień bólu i że zostało tylko 18 minut do końca. Mina mężczyzny mówi wiele...

Czytaj również: Chciała pokazać mężowi, jak wygląda życie w ostatnich tygodniach ciąży. Efektami pochwaliła się w sieci

Ciało mężczyzny też zmienia się po narodzinach dziecka. Naukowcy sprawdzili, jak

Sytuacja aktora staje się jeszcze trudniejsza, kiedy ma zrobić zakupy ze stymulatorem mięśni na ciele, arbuzem przytroczonym do ciała i dodatkowo opiekując się dziećmi. 

Jeżeli wasz partner uważa, że bycie w ciąży to odpoczynek i korzystanie z przywilejów - wypróbujcie metodę arbuza na nim!