Dereszowska zabrała 16-letnią córkę na tatuaż „Wspaniały dzień”

2024-06-14 11:52

Anna Dereszowska jest mamą trójki dzieci. Jej najstarsza córka, Laura ma już 16 lat. Ostatnio znana aktorka spędziła z nią babski dzień. Kluczem programu była... wizyta w salonie tatuażu. Jakie efekty uzyskały?

Anna Dereszowska i jej córka zrobiły sobie tatuaże
Autor: Instagram @dereszowska Anna Dereszowska i jej córka zrobiły sobie tatuaże

43-letnia Anna Dereszowska jest mamą trójki dzieci. Ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim ma urodzoną w 2008 roku córkę, Lenę. Aktorka ma też dwóch małych synów - 9-letniego Maksymiliana i 3-letniego Aleksandra, których ojcem jest fotograf Daniel Duniak. 

Jako, że córka Dereszowskiej jest już prawie kobietą, jej znana mama postanowiła spełnić jej marzenie i zabrać ja do salonu tatuażu. 

Przeczytaj: Dereszowska pokazała dzieciom zabawę z dawnych czasów. Internauci oburzeni: "To niebezpieczne"

Czy kamienie do depilacji działają? Test redaktorek - Królowe Matki odc.2

"Zrobiłyśmy sobie obie"

Dzień matki z córką, tak relacjonowała gwiazda na swoim Instagramie:

Miałyśmy dziś z Lenką wspaniały dzień. Zrobiłyśmy sobie obie tatuaż, a potem poszłyśmy zjeść coś pysznego. Zjadłyśmy wspólnie z jedną z najlepszych przyjaciółek Lenusi, choć Wanda była z nami online - napisała Dereszowska.

Aktorka nie pokazała co prawda tatuażu córki, a jedynie ten, na który zdecydowała się sama. To typowy tatuaż dla mam. W okolicach talii, Anna Dereszowska wytatuowała sobie imiona swoich dzieci. Piękną kaligrafią ma więc wypisane imiona: Lena, Maks, Aleks. Trzeba przyznać, że tatuaż jest bardzo subtelny i gustowny. 

Wiele mam oprócz imion swoich dzieci tatuuje sobie na przykład daty ich urodzin. Ciekawe są też tatuaże przedstawiające pierwsze rysunki, czy pierwsze słowa pisane przez dziecko. Na takie rozwiązanie zdecydowała się niedawno Dorota Szelągowska

Co sądzicie o robieniu tatuaży w tak młodym wieku, w jakim jest córka lubianej aktorki?

Sonda
Tatuaż przed 18-tymi urodzinami, to: