Dominika Gwit pokazuje, jak zmienia się jej figura w ciąży. Zrobiła test sukienki

2022-10-13 10:47

Dominika Gwit niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. W przededniu trzeciego trymestru ciąży aktorka opublikowała w sieci filmik, na którym przymierza sukienki sprzed ciąży. Jest zaskoczona tym, jak zmienia się jej figura.

Dominika Gwit pokazuje, jak zmienia się jej figura w ciąży. Zrobiła test sukienki
Autor: Instagram/@dominikagwit Dominika Gwit pokazuje, jak zmienia się jej figura w ciąży. Zrobiła test sukienki

"Kochani, przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani. Za kilka miesięcy będziemy we troje" – tak na początku sierpnia tego roku Dominika Gwit poinformowała o ciąży na swoim instagramowym profilu.

Aktorka i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Już wiadomo, że będzie to chłopiec. Para nie ukrywa, że to spełnienie ich wieloletnich marzeń o posiadaniu potomstwa. Dominika Gwit przyznała, że od lat starali się o dziecko, ale przez jej problemy zdrowotne do tej pory się nie udawało. Aktorka ma kłopoty z tarczycą i cierpi na zespół metaboliczny oraz insulinooporność.

Przeczytaj: Dominika Gwit jest w ciąży. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Dominika Gwit doskonale czuje się w ciąży

Odkąd para oficjalnie poinformowała fanów o swoim szczęściu, na profilu Dominiki Gwit regularnie pojawiają się posty na temat ciąży i przygotowań do porodu. Widać na nich, że przyszła mama kipi z radości i jest w świetnej formie. W ostatnim swoim wpisie pochwaliła się, że zrobiła właśnie test sukienek, które nosiła przed ciążą.

„Hej! Dziś zrobiłam TEST SUKIENKI! W związku z tym, że zaraz zaczynam 3 trymestr, chciałam się przekonać, czy nadal wchodzę w swoje ulubione sukienki” – napisała.

Do posta zaś dołączyła nagranie, na którym relacjonuje swoje przymiarki. Widać na nim, że wszystkie sukienki, które aktorka zakłada nadal pasują jak ulał.

„Brzuszek rośnie, ale na razie rozmiar ten sam” – cieszy się przyszła mama.

Choć jak podkreśla, nie wygląd w ciąży jest dla niej najistotniejszy.

„Najważniejsze jest to, że jesteśmy zdrowi” – napisała.

Zobacz także: Dominika Gwit pokazuje brzuszek na półmetku ciąży. „Ktoś mi tutaj już niezłe fika koziołki”

Fanki nie szczędzą komplementów Dominice Gwit

Pod postem aktorki od razu pojawiło się mnóstwo komplementów pod jej adresem. Fanki też bardzo chętnie dzieliły się własnymi doświadczeniami z okresu ciąży – widać po nich, że nie ma żadnej reguły na to, jak przybiera się w ciąży na wadze.

„Pięknie Pani wygląda. Ja niestety w ciąży sporo przytyłam i już 17 lat to usiłuję zrzucić.”

„Wygląda Pani pięknie, no i super że dalej możne Pani ubrać te same sukienki, bo ja nie miałam tyle szczęścia i przytyłam dość pokaźnie.”

„Z doświadczenia 3 ciąż nie żałowałam sobie niczego. Niestety już w pierwszych tygodniach zauważyłam, że w nic się nie mieszczę, ale cóż życie. Ważne, by żyć zdrowo i dbać o dziecko, które karmimy.”

„W pierwszej ciąży ledwo test zrobiłam i zaraz wszystko było za małe, przytyłam coś koło 20 kg. W drugiej tylko 7 kg, a zaraz po porodzie miałam -10kg i do dziś nie wiem jak to się stało.”

„U mnie wjechały ciążówki dopiero w 9 miesiącu. Wtedy spuchłam cała od palców u nogi po sam czubek głowy” – pisały.

„Zaczynała Pani od chorobliwej wagi”

Wśród głosów aprobaty, pojawiło się także kilka mniej przychylnych. Jedna z fanek bez ogródek stwierdziła, że aktorka do tej pory dużo nie przytyła w ciąży, bo startowała od dużej wagi.

„Zaczynała Pani od chorobliwej wagi, stąd taki efekt” – zawyrokowała.

A wy jakie macie/miałyście doświadczenia z wymianą garderoby w ciąży? W którym miesiącu musiałyście iść na gruntowne zakupy? A może nie musiałyście w ogóle?

Przeczytaj także: Dominika Gwit urządziła już pokój dla synka. Fanki nie mogły znieść jednego szczegółu