Dominika Gwit urządziła już pokój dla synka. Fanki nie mogły znieść jednego szczegółu

2022-09-22 9:27

Niedawno Dominika Gwit zdradziła fanom, że spodziewa się synka. Choć jego imię wciąż pozostaje "słodką tajemnicą" rodziców, to aktorka chętnie dzieli się pozostałymi szczegółami z tego wyjątkowego okresu. Zaczęła już gromadzić wyprawkę. Wpadła w prawdziwy szał zakupów. Fanki jednak nie mogą znieść pewnego szczegółu, co bardzo rozbawiło przyszłą mamę.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Jak wygląda pokój synka aktorki?

Do porodu Dominiki Gwit zostało jeszcze kilka miesięcy. Aktorka jednak, jak sama przyznaje, już wpadła w zakupowy szał i ma syndrom wicia gniazda. Na swoim insta stories, pokazała ostatnio fanom kupione dla synka ubranka i komódkę z miejscem na przewijak, której szuflady są już powoli zapełniane. Uwagę internautek przykuł pewien szczegół. Gwit była mocno rozbawiona ilością wiadomości na ten temat. Czy to rzeczywiście takie ważne?

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Zobacz też: Pokój dla chłopca: 10 inspiracji z Instagrama

- Już nie mogę się doczekać!!! Nawet łóżeczko zamówiłam - obwieściła Gwit podczas jednej z relacji na swoim insta stories.

W pokoju, w którym będzie mieszkał maluszek, pojawiło się sporo chłopięcych akcentów. A w jego "szafie" ubranka w różnych rozmiarach. Komody z przewijakami to chyba najczęstszy pierwszy wybór w gromadzeniu wyprawki dla dziecka - gdzieś trzeba przecież pomieścić ubranka dla noworodka

Co zabawne, fanki aktorki zwróciły uwagę na jeden szczegół - dlaczego ładny, dziecięcy dywanik jest praktycznie cały zakryty komodą. Dominika Gwit odpowiedziała wszystkim zbiorowo - dywanik został kupiony specjalnie pod komodę, aby można było ją bez problemu przesuwać i zmieniać jej miejsce i by nie rysowała podłogi. Aktorka była wyraźnie rozbawiona spostrzegawczością fanek i dodała, że nie zamierza ulec namowom, by wyciągać dywanik dla samej ozdoby. 

Jak wyglada kącik dziecięcy dla synka Gwit?

Dominika Gwit - instastories
Autor: Dominika Gwit - instastories Dominika Gwit - instastories
Dominika Gwit
Autor: Dominika Gwit - instastories Dominika Gwit - instastories

Sprawdź: Pokój dziecięcy na poddaszu. 10 pomysłów na pokój dziecka na poddaszu: ZDJĘCIA