Dominika Gwit skarży się na typowy dla mam syndrom. "Zaczynam się gubić"

2023-03-09 9:49

Dominika Gwit została mamą zaledwie 7 tygodni temu. Aktorka chłonie każdy moment z synkiem i chętnie relacjonuje wszystko na Instagramie. Teraz podzieliła się pewnym przemyśleniem, które dotyka chyba większość mam.

Dominika Gwit Dunaszewska
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit w macierzyństwie narzeka na jedną rzecz. Wiele mam ma tak samo.

Aktorka od początku nie ukrywała, że jej macierzyństwo jest wyczekane, a starania o dziecko nie były łatwe. Między innymi to powoduje, że chce spędzić maksymalną ilość czasu ze swoim niemowlakiem. Dominika Gwit chłonie każdy moment z synkiem i chętnie relacjonuje wspólne chwile na Instagramie. Pokazuje też, że dba o siebie samą i swój dobrostan psychiczny, bo dla czystej przyjemności już wróciła do sporadycznych występów na scenie. Do pełnowymiarowej pracy planuje wrócić dopiero we wrześniu.

Choć Gwit bezustannie wspomina o tym, jak cieszy ją macierzyństwo, to ostatnio zdradziła jedną rzecz, na którą w nim narzeka. Wiele mam ma tak samo.

Dowiedz się: Dominika Gwit wspomina poród i zachwala szpital, w którym rodziła. "Poznałam szereg Aniołów"

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Przeczytaj: Nie minęły dwa miesiące od porodu, a Dominika Gwit wróciła do pracy. "Nie da się opisać tej radości"

Synek Dominiki Gwit ma już niespełna 2 miesiące i właśnie temu, jak szybko rośnie, aktorka nie może się nadziwić. 

- Tygodnie mijają mi tak szybko, że zaczynam się gubić! Już 7 tygodni odkąd jesteśmy razem. Nie wiem jak to się stało. Już jest marzec. Od porodu ktoś mi przyspieszył czas. Czy to możliwe?! Też tak macie z dzieciakami? Całujemy! #dlaczegotenczastakszybkoleci - napisała ostatnio na swoim Instagramie.

Wiele mam ma takie same odczucia, o jakich pisze Gwit.

- Czas nigdy nie płynie tak wolno jak w 3. trymestrze ciąży, i tak szybko jak w 1. roku życia dziecka... - skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama. 

- Tak właśnie jest... Odkąd urodzi się dziecko, czas pędzi nieubłaganie, nie da się go zatrzymać... moje dzieci mają 11 i 5 lat... Myślę że zwolni dopiero jak wyfruną z domu... - dodała inna.

- Po prostu, szczęśliwi czasu nie liczą - skwitowała jeszcze jedna internautka. 

Nie ma się co dziwić, szczęście plus wypełniony po brzegi dzień sprawiają, że czas z maluchami ucieka jak szalony. 

34-letnia Dominika Gwit z wykształcenia początkowo była dziennikarką, później dopiero zdała egzamin aktorski. Znana jest z takich filmów jak "Galerianki", czy popularnych seriali - "Przepis na życie", "Kowalscy kontra Kowalscy". Jej pasją jest też teatr. Słynie między innymi z roli w popularnym spektaklu komediowym "Szalone nożyczki".