Dominika Gwit urodziła. Pokazała intymną sesję prosto z porodówki

2023-01-19 15:57

Fani Dominiki Gwit od dłuższego czasu wypatrywali jej porodu. Aktorka prosiła jednak, by nie zarzucać jej pytaniami - "czy to już?", bo z pewnością sama da znać, jak urodzi. Nie kłamała. Okazuje się, że jej synek przyszedł na świat wczoraj. Właśnie opublikowała intymne kadry z porodówki.

Dominika Gwit urodziła
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit urodziła. Na Instagramie pokazała kilka intymnych kadrów z porodówki.

Tuż przed porodem, Dominika Gwit zniknęła z mediów społecznościowych, które na co dzień prowadziła bardzo aktywnie. Prosiła swoich fanów, by nie dopytywali o narodziny jej synka, bo chce ten czas spędzić w spokoju, skupiając się na sobie i swojej rodzinie. Tydzień temu napisała w poście na Instagramie.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas.

Potem zniknęła, nie publikując niczego, co kompletnie nie było w jej stylu. Teraz obwieściła wesołą nowinę. Jej synek, od wczoraj jest już z rodzicami. 

Dowiedz się: Gwit przestraszyła fanów. Wiele ciężarnych ma teraz ten sam problem

Dominika Gwit o udziale w “Fort Boyard”

Dowiedz się: Dominika Gwit jest w ciąży. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

Szczęśliwa rodzina Dominiki Gwit Dunaszewskiej jest już w komplecie. Zdrowy synek aktorki, przyszedł na świat 18. stycznia. Otrzymał 10 punktów w skali Apgar

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy.Mama i Tata  #narodziny #syn #witajnaświecie #miłość #spełnienie #rodzina #noweżycie 18.01.2023 10/10

Aktorka o ciąży poinformowała na początku sierpnia zeszłego roku. Nie ukrywała wówczas, że za nią i jej mężem było wiele lat starań o dziecko.

Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy (...)

- pisała wówczas gwiazda, odnosząc się do leczenia niepłodności.

Dziś problem starań o dziecko jest już za nią. Na salę poporodową Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski zaprosili fotografa. Ujęcia z tej intymnej sesji, aktorka pokazała na swoim Instagramie. Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje.