Dominika Gwit urodziła. Pokazała intymną sesję prosto z porodówki

2023-01-19 15:57

Fani Dominiki Gwit od dłuższego czasu wypatrywali jej porodu. Aktorka prosiła jednak, by nie zarzucać jej pytaniami - "czy to już?", bo z pewnością sama da znać, jak urodzi. Nie kłamała. Okazuje się, że jej synek przyszedł na świat wczoraj. Właśnie opublikowała intymne kadry z porodówki.

Dominika Gwit urodziła
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit urodziła. Na Instagramie pokazała kilka intymnych kadrów z porodówki.

Tuż przed porodem, Dominika Gwit zniknęła z mediów społecznościowych, które na co dzień prowadziła bardzo aktywnie. Prosiła swoich fanów, by nie dopytywali o narodziny jej synka, bo chce ten czas spędzić w spokoju, skupiając się na sobie i swojej rodzinie. Tydzień temu napisała w poście na Instagramie.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas.

Potem zniknęła, nie publikując niczego, co kompletnie nie było w jej stylu. Teraz obwieściła wesołą nowinę. Jej synek, od wczoraj jest już z rodzicami. 

Dowiedz się: Gwit przestraszyła fanów. Wiele ciężarnych ma teraz ten sam problem

Dominika Gwit o udziale w “Fort Boyard”

Dowiedz się: Dominika Gwit jest w ciąży. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

Szczęśliwa rodzina Dominiki Gwit Dunaszewskiej jest już w komplecie. Zdrowy synek aktorki, przyszedł na świat 18. stycznia. Otrzymał 10 punktów w skali Apgar

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy.Mama i Tata  #narodziny #syn #witajnaświecie #miłość #spełnienie #rodzina #noweżycie 18.01.2023 10/10

Aktorka o ciąży poinformowała na początku sierpnia zeszłego roku. Nie ukrywała wówczas, że za nią i jej mężem było wiele lat starań o dziecko.

Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy (...)

- pisała wówczas gwiazda, odnosząc się do leczenia niepłodności.

Dziś problem starań o dziecko jest już za nią. Na salę poporodową Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski zaprosili fotografa. Ujęcia z tej intymnej sesji, aktorka pokazała na swoim Instagramie. Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza