Ewa Farna tłumaczy się z nieobecności w mediach i pokazuje córkę. Co za burza włosów

2022-07-14 10:00

Ewa Farna bardzo szybko wróciła do pracy. Pierwsze koncerty dawała jeszcze z maleńką córeczką w nosidle. Później jednak coraz rzadziej pokazywała się swoim fanom w mediach społecznościowych. Teraz tłumaczy swoją nieobecność, a przy okazji pokazuje zdjęcie z córeczką. Obydwie wyglądają kwitnąco.

Ewa Farna
Autor: Instagram/ @ewa_farna93 Ewa Farna pokazała córeczkę. Jak wygląda młodsza pociecha piosenkarki?

Baby boom w polskim show-biznesie trwa już od jakiegoś czasu. Jedne gwiazdy dopiero co urodziły, inne są już w zaawansowanych ciążach. Jedną z tych, które maluszka mają już przy sobie jest Ewa Farna. Gwiazda urodziła córeczkę Ellę w marcu tego roku. Mimo że wróciła do koncertowania bardzo szybko, to jednak w mediach jest obecna o wiele mniej niż jej koleżanki z branży.

Przeczytaj: Ewa Farna pokazała uroczy filmik z córeczką. "Twoje dziecko ma szczęście!"

Piosenkarka tak usprawiedliwiła swoją nieobecność przed fanami:

"jestem tutaj w “souszalach” moze teraz troche mniej obecna, ale jestem dokladnie tam, gdzie mam byc. #fulfillled #happy"

Nic dziwnego, aktywność zawodowa przy dwójce dzieci i tak jest wyzwaniem. Gratulujemy Ewie, że znalazła swoje miejsce w show-biznesie, w którym czuje się szczęśliwa i spełniona. Przy okazji przyglądamy się jej córeczce. Malutka dziewczynka zachwyca burzą włosów - to rzadki widok u kilkumiesięcznych niemowląt.

Zobacz też: "Jeszcze piersi były na swoim miejscu". Ewa Farna wspomina ciało sprzed ciąż i demaskuje instagramowe triki

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Fanki zdecydowanie popierają hierarchię zyciową, jaką prezentuje artystka. Pod jej postem posypały się pozytywne komentarze:

  • Brawo. Obys była przykładem dla innych 
  • Jesteś tam Ewa gdzie są te najcenniejsze widoki...Rodzina, "souszale" nie zajac nie uciekną....zrobilas trase Top of the top. Wszystko godzisz i to jest piękne. Ciesz się każdą chwilą
  • Pięknie to napisałaś... w punkt. zdrówka
  • Pięknie obie wyglądacie. Souszale poczekają, są ważniejsze sprawy

Mała Ella niedawno skończyła 4 miesiące. Ewa Farna ma także 3-letniego synka Artura. Sama niebawem skończy 29 lat.