"Jeszcze piersi były na swoim miejscu". Ewa Farna wspomina ciało sprzed ciąż i demaskuje instagramowe triki

2022-04-22 11:55

Presja idealnego ciała po ciąży dotyczy każdej kobiety - także tych znanych. Może nawet ich jeszcze bardziej bo są pod stałą obserwacją mediów. Dlatego właśnie coraz głośniej, znane młode mamy promują treści w duchu #bodypositive. Ewa Farna jest w nie bardzo zaangażowana. Ostatnio pokazała na swoim instastories zdjęcia, które powinna zobaczyć każda kobieta.

Ewa Farna
Autor: Instagram/ @ewa_farna93 Te zdjęcia pokazują prawdę o kobiecych ciałach. Mało która z nas jest idealna!

O ciałopozytywności po ciąży, mówiło już wiele celebrytek. Ostatnimi czasy prym w tej kwestii wiodły Zofia Zborowska i Aleksandra Żebrowska. Ich zabawne i szczere posty w mediach społecznościowych spotykały się w większości z bardzo dobrym odbiorem fanek.

Teraz swój głos na Instagramie zabrała Ewa Farna. Choć nie po raz pierwszy. Gwiazda od lat bowiem była medialnie dręczona między innymi za wagę. Na oczach mediów tyła i chudła, a wszystko to było licznie komentowane przez portale plotkarskie. Jakiś czas temu piosenkarka nagrała singiel "Ciało", który opowiada historę różnych kobiet, których ciała zmieniło zdrowie, wypadki lub właśnie macierzyństwo.

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Zobacz też: Mamy pokazują piersi po karmieniu. Bez kompleksów doceniają, co dały swoim dzieciom

Teraz Farna z przymróżeniem oka wspomina swoje zdjęcie sprzed 6 lat.

To jeszcze piersi były na swoim miejscu

Ewa Farna
Autor: Instagram/ @ewa_farna93 instastories piosenkarki

W kolejnych slajdach piosenkarka pociesza swoje obserwatorki:

Ale! Coś na pocieszenie, że czasami nawet te insta zdjęcia mają poprzedniki. I jedno i drugie może być równo prawdziwe. Czasami to kwestia światła, pozy, gotowości.

Pokazując zdjęcia influencerek z mediów społecznościowych, Farna zaznacza, że warto brać poprawkę, na to, co widzimy w sieci:

Jedno i drugie to rzeczywistość. Nr 1 nie zawsze tak wygląda, a nr 2 może wyglądać jak nr 1. 

Ewa Farna instastories
Autor: Instagram/ @ewa_farna93 instastories piosenkarki
instastories Ewa Farna
Autor: Instagram/ @ewa_farna93 instastories piosenkarki

Na koniec piosenkarka pociesza:

Głowa i tyłek do góry!

Zgadzacie się z jej podejściem?

Przeczytaj też: Pozują do zdjęć po porodzie. Są piękne, mimo że ich ciała są niedoskonałe

Ewa Farna to piosenkarka i autorka tekstów, kompozytorka i osobowość telewizyjna zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Jej kariera muzyczna trwa przez większość jej życia, bo zaczęła nagrywać, gdy miała 13 lat. Niedawno, znalazła się na słynnej liście Forbesa "30 przed 30".

We wrześniu 2017 poślubiła ojca swoich dzieci, Martina Chobota, z którym ma prawie 3-letniego syna i niedawno narodzoną córeczkę.