Fani Małgorzaty Rozenek skrytykowali kulturę jej starszych synów. Odpowiedziała jak lwica

2024-05-28 10:40

Nie od dziś wiadomo, że robiąca dynamiczną karierę Małgorzata Rozenek, to przede wszystkim zakochana w swoich synach mama. Ostatnio jej synowie zostali skrytykowani na Instagramie za swoje zachowanie w Dzień Matki. Poszło o kulturę osobistą. Odpowiedź znanej mamy zamknęła usta hejterom. Matka lwica!

Synowie Małgorzaty Rozenek w ogniu krytyki za zachowanie w Dzień Matki.
Autor: Getty Images Synowie Małgorzaty Rozenek w ogniu krytyki za zachowanie w Dzień Matki.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech synów, między którymi jest spora różnica wieku. 45-letnia gwiazda wychowuje 17-letniego Stasia i 14-letniego Tadeusza, których ma z małżeństwa ze aktorem, Jackiem Rozenkiem. Jest też mamą małego, 4-letniego Henia, którego tatą jest Radosław Majdan.

Wesoła gromadka trzech młodych mężczyzn w Dniu Mamy złożyła Rozenek życzenia i wręczyła prezenty i kwiaty. Wszystko nagrywał, najprawdopodobniej właśnie Radosław Majdan. Wesoły filmik pokazywał też rodzinną wycieczkę rowerową i zabawy w lesie. Zamiast pozytywnych odczuć jakie miał wywołać, w komentarzach pojawiła się fala krytyki. Niektórym komentującym nie spodobało się zachowanie Stasia w Dniu Matki. 

Zobacz: Małgorzata Rozenek gorzko o wyprowadzce syna. „To łamie mi serce”

Awantura pod zdjęciem Rozenek-Majdan. Nie do wiary, czego czepiają się ludzie

...bo składał życzenia w czapce!

Najstarszy syn gwiazdy telewizji został skrytykowany za składanie jej życzeń w czapce z daszkiem. Temat ten poruszyło kilku użytkowników Instagrama pod postem Rozenek. 

- "Warto uczyć młodych mężczyzn, żeby nie składali życzeń w nakryciu głowy. W polskiej kulturze zachowujmy ten dobry obyczaj";

- "W domu nie chodzi się w nakryciu głowy. Projekt Lady";

- "No nie ma lepszego miejsca na składanie życzeń niż kibel. A gdzie maniery syna? W Wielkanoc przy śniadaniu w czapce na dniu matki również. Projekt Men"

- czytamy w komentarzach.

Rozenek odpowiedziała, jak matka lwica

Rozenek nie raz już udowadniała, że w temacie dzieci zawsze staje po ich stronie, a relacje rodzinne pozbawione są dla niej konwenansów. Aluzje do Projektu Lady, który prowadziła, zupełnie jej nie poruszyły.

"Moje dzieci mogą mi składać życzenia w czym tylko sobie chcą" 

- odpowiedziała krótko i rzeczowo. 

Rozenek przez lata kojarzona była z programami opierającymi się o szeroko rozumiany savoir vivre. W latach 2012-2014 prowadziła program "Perfekcyjna pani domu", a w latach 2016-2021 - "Projekt Lady". 

Przeczytaj: Rozenek pokazała filmik z Heniem i się zaczęło. „A pani to tak może pokazywać cudze dzieci?"