Fanki zapytały Tomaszewską o imię dla dziecka. Padło kilka pomysłów - które najpiękniejsze?

2023-12-05 11:06

Minęły już dwa miesiące odkąd znana prezenterka TVP, Małgorzata Tomaszewska przyznała, że oczekuje na córeczkę. Nie ukrywała też, że było to jej marzenie. Po tak długim czasie od tych wieści, fanki dopytują znaną mamę o wybrane imię dla dziewczynki. Padły konkretne propozycje - Klara, Kalina i kilka innych.

Padło kilka konkretnych pomysłów w tym imiona, jak kwiaty.
Autor: Instagram/ @malgorzata_tomaszewska Padło kilka konkretnych pomysłów w tym imiona, jak kwiaty.

34-letnia prezenterka jest już mamą 6-letniego synka o imieniu Enzo. Jego ojcem jest drugi mąż dziennikarki, Ahmet Seyfi Yigit Tarci z Turcji. Para rozwiodła się w 2022 roku, więc dość szybka wieść o kolejnej ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej była sporym medialnym szokiem. Termin porodu to koniec lutego, a znana mama dalej nie wyjawiła, kto jest ojcem jej córeczki, twierdząc, że chce jak najdłużej zatrzymać prywatność. 

Fani przestali o to dopytywać, za to coraz większym zainteresowaniem na jej Instagramie cieszy się temat wyboru imienia dla córeczki. Jakie są rozpatrywane?

Przeczytaj też: Prezenterka TVP ukrywa, kto jest ojcem jej dziecka. "Nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony"

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Niełatwe początki ciąży

Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej nie jest usłana różami. Gwiazda przechodziła chociażby przez ospę wietrzną, która w trakcie ciąży wiąże się ze sporym ryzykiem. Swego czasu skarżyła się też na zapalenie zatok. Teraz, gdy wszystko dobrze się skończyło, kiedy tylko może, korzysta z możliwości odpoczynku.

W międzyczasie, jak większość znanych osób, kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio dała możliwość zadawania sobie pytań w instagramowych Stories, na które licznie odpowiadała. Padł między innymi temat imienia dla córeczki. 

Fani dociekliwi w sprawie imienia córki Tomaszewskiej

"Imię dla córeczki już wybrane?" - Tomaszewska opublikowała jedno z pytań, na które odpowiedziała.

"Chyba tak, ale jeszcze chwilę poczekamy, aż się "zasiedzi" w głowach i się z Wami tym podzielę" - odpowiedziała znana mama. 

Fani mimo to, kontynuowali temat.

"Podoba ci się imię Klara, Kalina, Jaśmina?" - zapytał ktoś inny.

"Śliczne" - odpowiedziała zdawkowo Tomaszewska.

Temat imion na tym się nie zakończył. Prezenterka została też zapytana o jej własne drugie imię. Zdradziła, że jest nim Wiktoria. Czyżby fani w ten sposób szukali klucza do imienia córeczki gwiazdy? Co by nie było, życzymy jej szczęśliwego rozwiązania.  

Instagram/ @malgorzata_tomaszewska
Autor: Instagram/ @malgorzata_tomaszewska Instagram/ @malgorzata_tomaszewska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza