Grzegorz Turnau uwielbia swoją wnuczkę, której ojcem jest Marek Kondrat. "Jest osobliwym przypadkiem"

2023-08-01 15:27

Grzegorz Turnau skończył 56 lat. Słynny muzyk bardzo dba o swoją prywatność i rzadko opowiada o rodzinie. W jednym z wywiadów uchylił jednak rąbka tajemnicy i wyznał, jak spędza czas ze swoją wnuczką.

Grzegorz Turnau z córką i zięciem
Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Grzegorz Turnau uwielbia swoją wnuczkę, której ojcem jest Marek Kondrat. "Jest osobliwym przypadkiem"

Grzegorz Turnau urodził się 31 lipca 1967 w Krakowie. Polski wokalista, pianista, kompozytor i poeta właśnie skończył 56 lat. Z tej okazji media przypomniały wywiad dla magazynu „Twój Styl”, w którym opowiedział o swojej dziś 5-letniej wnuczce.

Zobacz także: Najstarsi ojcowie show-biznesu! Sprawdź, kto został ojcem w późnym wieku

Tak zmienił się Marek Kondrat

Niezwykła więź z córką

Muzyk rzadko wypowiada się o swojej rodzinie, a przecież jego zięciem jest od niego starszy o 17 lat słynny aktor — Marek Kondrat.

Córka Grzegorza Turnaua – Antonina Turnau wyszła za ponad 38 lat starszego Marka Kondrata w 2015 roku. Trzy lata później urodziła im się córeczka, której nadali piękne imię Helena.

Jak jednak widać kompozytor chętnie pozuje do zdjęć z córką i zięciem, udostępniając fotografie na swoim profilu w mediach społecznościowych. W wywiadzie dla magazynu zdradził, że z córką wiąże go niezwykła więź.

– Zabrzmi to może irracjonalnie, ale uważam, że z Antosią mamy rodzaj pierwotnego Wi-Fi, które sprawia, że możemy porozumiewać się poza werbalnie i poza terytorialnie. Gdybym chciał zrobić coś karygodnego, ona wiedziałaby o tym, zanim bym to zrobi – wyznał.

Ona sama w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Szymkowiakiem przyznała, że jej tata jest i zawsze będzie dla niej wzorcem mężczyzny i wzorem męża.

Czytaj także: Córeczka tatusia, czyli o więzi między ojcem a córką

Wnuczka jest jego oczkiem w głowie

Turnau przyznał w wywiadzie, że wnuczka jest jego oczkiem w głowie i jest w niej ogromnie zakochany. Opowiadając o ich relacjach, zdradził, że dziewczynka bardzo lubi, gdy gra na fortepianie, ale jednego mu zabrania.

„Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem. Szalenie pogodna, energiczna i pomysłowa. Lubi, jak dziadko gra na fortepianie, ale stanowczo zabrania mu śpiewać – przyznał.

Czytaj także: „Tatoza” – kiedy dziecko woli tatę… Czym jest "tatoza" i jak sobie z nią radzić?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza