Jan Kliment został tatą, maluch dostał nietypowe imię. "Nie było łatwo, ale daliśmy radę"

2022-12-05 11:07

Jan Kliment i jego żona są tancerzami. Oboje brali udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie uczyli sławy tańczyć i przygotowywali do walki o zdobycie Kryształowej Kuli. Niedawno poinformowali swoich fanów, że zostali rodzicami. Od razu zdradzili płeć dziecka, jego imię i nie ukrywali wizerunku maleństwa.

Jan Kliment z żoną i dzieckiem
Autor: Screen/Instagram @janekkliment Jan Kliment został tatą, maluch dostał nietypowe imię. "Nie było łatwo, ale daliśmy radę"

Jan Kliment jest znanym trenerem tańca, który w „Tańcu z Gwiazdami” występował od 2009 roku. Jego partnerkami były między innymi Natasza Urbańska i Edyta Górniak. Od 2014 do 2020 kontynuował przygotowywanie gwiazd w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie w siódmej, ósmej i dziewiątej edycji doprowadził tanecznym krokiem Natalie Szroeder, Beatę Tadla i Joannę Mazur do zwycięstwa. Tancerz był również jurorem w programie "Mam talent".

W tym roku przyjdzie mu się jednak zmierzyć z zupełnie inną rolą. Najważniejszą w swoim życiu.

Wraz ze swoją żoną Lenką Kliment, na swoim profilu na Instagramie @janekkliment ogłosił, że 1 grudnia zostali rodzicami.

Zobacz także: Poród bez bólu? 10 sposobów na lekki poród bez traumy

Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?

„Czekaliśmy na ten moment”

Tancerz już pod koniec października poinformował swoich fanów, że spodziewa się dziecka.

W poście opublikowanym w mediach społecznościowych opowiedział, że wspólnie z partnerką przez kilka lat znosili wszelkie pytania internautów typu „Kiedy dziecko?”, „Co wy nie chcecie dzieci?” lub „Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie”.

Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się i w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi. Dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS — napisał.

Wyczekiwane narodziny

Para poinformowała, że 1 grudnia świecie pojawił się ich długo wyczekiwany synek. Żona tancerza zdradziła na swoim profilu imię, które wybrali dla swojego małego szczęścia.

To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go CRISTIAN KLIMENT. (…) Kochamy cię nasz maluszku Twoi rodzice i najlepsi przyjaciele.

Para nie zamierzała ukrywać również wizerunku dziecka. Zapozowali w szpitalu do wspólnego zdjęcia z maleństwem owiniętym w rożek, nie ukrywając swojego szczęścia.

Internauci i gwiazdy ślą gratulacje

Post polubiło już ponad 50 tysięcy internautów. Pojawiło się również tysiące komentarzy z gratulacjami.

Gratulacje, to teraz zaczynie się jazda bez trzymanki.
Gratulacje!!! Dużo snu i spokoju wam życzę.
Super, gratulacje.

Wśród nich pojawił się wpis Piotra Gąsowskiego, z którym tancerze mieli przyjemność się poznać podczas produkcji programu „Taniec z Gwiazdami”.

Witaj na świecie mały Klimencie!!! Masz szczęście, że trafiłeś na takich Wspaniałych, kochających Cię bardzo, Kochających się wzajemnie, kochających ludzi wokół, Rodziców ! Lenko i Janku!!! Z całego serca Wam gratuluję! A Republice Czeskiej zazdroszczę takiego, nowego obywatela! Jesteście wspaniałymi, dobrymi i ciepłymi ludźmi! Niech Wam Cristian zdrowo rośnie i daje Wam szczęście…z wzajemnością! Love You!!! Wasz Gąs

Czytaj także: Pierwsze tygodnie z noworodkiem. Instrukcja postępowania z dzieckiem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza