Jej tata obraził się, gdy zaszła w ciąże jako 21-latka. Później zrobił coś wielkiego

2023-08-17 13:43

Użytkowniczka TikToka o niku @taliaflowerday podzieliła się na swoim profilu osobistą, bardzo wzruszającą historią. Powiedziała, jak jej tata zareagował, gdy zaszła w nieplanowaną ciąże w wieku 21 lat i co zrobił potem, gdy zdążył się już oswoić z tą szokującą dla niego informacją.

Jej tata obraził się, gdy zaszła w ciąże jako 21-latka. Później zrobił coś wielkiego
Autor: screen Tik Tok @taliaflowerday Jej tata obraził się, gdy zaszła w ciąże jako 21-latka. Później zrobił coś wielkiego

Każdy rodzic życzy swojemu dziecku jak najlepiej. Chce, by jego życie było dobrze zaplanowane i szczęśliwe. Czasem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli i można poczuć zawód. Tak było w przypadku taty Talii Flowerday, która zaszła w niespodziewaną ciążę mając 21 lat. Jej tata, delikatnie mówiąc, nie był zachwycony tymi wieściami.

"Mój tata był bardzo zawiedziony, kiedy zaszłam w ciążę w wieku 21 lat. Nie odzywał się do mnie przez kilka dni" - wyznała kobieta na wstępie swojego nagrania.

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

„Potrzebował czasu by wejść w tryb dziadka”

Jak wyznaje jednak kobieta w dalszej części nagrania, nie oznaczało to, że odwrócił się do niej plecami. Wręcz przeciwnie, szybko pozbierał myśli i zaczął działać. Na początek pomógł córce zbudować dom na działce dla jej małej rodziny. Na nagraniu Talia pokazuje proces jego budowy. Gdy zaś jej synek przyszedł na świat, dziadek pokochał go bezgranicznie. Na nagraniu widać ujęcia, jak dziadek trzyma wnuka na kolanach, tuli w ramionach, baraszkuje na podłodze i bawi w różne zabawy. Bezapelacyjnie widać, że między nimi zrodziła się wyjątkowa więź.

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Niektóre obserwatorki przyznawały, że miały podobne doświadczenia w swoim życiu. „Mój tata był taki sam, nie odzywał się do mnie przez jakiś czas. Teraz jest najdumniejszym dziadkiem w historii” – czytamy.

Większość komentarzy dotyczyła jednak postawy wspaniałego dziadka, pod jego adresem poleciały same ciepłe słowa.

„Potrzebował po prostu czasu na przyjęcie tej wiadomości, po czym uruchomił się tryb dziadka”.

„Taki tata i dziadek to skarb”.

„Wnuk, którego nawet nie wiedział, że potrzebował”.

„Tata mógł być rozczarowany, ale też się bał. Wiedział, jakie to trudne”.

„Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, jakiego masz wspaniałego tatę”.

„Jego serce jest ze złota” – podkreślali wszyscy.

Kochamy ich, ale potrafią być nieznośni - 20 toksycznych tekstów Babć i Dziadków